Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vegyek mellé egy társat?

Vegyek mellé egy társat?

Figyelt kérdés
Már 3 éves hím tengerimalacom mellé gondoltam veszek egy másik ugyanolyan neműt. Meg bírná még szokni a fiatal malac jelenlétét? Olyan 3 hónapos körülire gondoltam. Csak a malacom ketrece "egyszemélyes". Szóval mennyibe kerülne egy olyan ketrec amibe ketten férnének el? Meg jó is lenne ha 2 ketrec lenne így ha marakodnának külön tudnám őket rakni.

2012. jún. 20. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ezzel szemezek most:

[link]

Sajnos lekéstem a Fressnapf áprilisi akcióját, a 100*50-es féláron volt 6 ezerért. Ki tudja lesz-e még hasonló akció?

Amit belinkeltem 95*57-es, ráadásul 46 cm magas, úgyhogy elfér még egy emelet is benne. Egy malacra be is van rendezve, a másiknak meg gondolom neked megvan a motyója.

Berendezés nélkül 9300 ugyanezen az oldalon.

Hasonló ketreceket ki lehet fogni a vaterán, jófogáson, vagy hasonló netes oldalon olcsóbban, akár malacostól is.

2012. jún. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fresis akció minden évben van. De én mindig csak azt figyelem, hogy húsvét táján berendezéssel együtt adják egy 10-esért.
2012. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Húú,hát egy 3 éves him,aki eddig egyedül élt,valószinűleg nem szivesen fog fogadni egy másik himet...Hamarabb,még 1 éves kora előtt kellett volna mellé egy pici him. Megpróbálhatod,de lehet,hogy már nem fogja elfogadni.
2012. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg kérdéses hogy elfogadja-e a társat! Fontos az összeszoktatás semleges területen! Én vennék mellé egy társat, így szegényke egyedül van! Fontos hogy majd a ketrecet úgy rendezd be hogy legyen benne két házikó, amitől elbújhatnak egymás elől és nem lesznek annyira szem előtt! Én 13 ezerért vettem a ketrecet 100X50 és két malacka van benne, emelettel!
2012. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát hímet inkább ne vegyél mellé a legjobb ha nőstényt veszel mellé azzal jól el lenne :D
2012. jún. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló! Ilyet ne tanácsolj,ez még viccnek is rossz!!!! Akkor szünet nélkül kölykezne a nőstény,amibe belepusztul!!!
2012. jún. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!