Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit jelent az aranyhörcsögnél,...

Mit jelent az aranyhörcsögnél, ha finoman megkóstolja a kezemet?

Figyelt kérdés

Szóval a kezembe van az aranyhörcsög, simogatom, beszélek hozzá kedvesen és akkor ő egyszer csak megkóstolja a kezemet. Nem harapja meg, csak megkóstolja egészen finoman, olyan, mintha valamit ezzel mondani szeretne. De mit jelenthet ez náluk vajon? Több hörcsögömnél előfordult már ilyen "jelzés" és kiváncsi vagyok ezzel mit akarnak mondani nekem? Azt, hogy tegyem le, vagy azt, hogy ő is szeret...vagy mit??

Azoknak a válaszát várom, akik tényleg tudják, tapasztaltak a kérdésben.

Előre is köszönöm!


2012. jún. 25. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem van hörcsögöm és általában akkor csinálja ezt ha étel illatú a kezem.
2012. jún. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az előző.

És ha a másik hörcsögömet simiztem és nem mostam utána kezet.

2012. jún. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, pl. akkor is szoktak olyat csinálni, hogy megkóstolják vagy megnyalják a kezemet, ha egy másik hörcsög illatát érzik a kezemen, ez igaz nálam is.
2012. jún. 25. 17:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van hörim, csak az törpehöri. Van több is, de az egyik nekem is ezt csinálja. A többi nem. Szerintem ezzel nem mondani szeretne valamit, hanem csak kíváncsi, ezért mindenbe belekóstol. Mert amelyik höri ezt csinálja nekem, az tényleg ilyen kíváncsi. Szóval szerintem azért csinálja.:D
2012. jún. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző voltam: Vagy kajaszagú a kezed.
2012. jún. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kirilla14 válasza:
Nekemis szokott ijet de akkor azt akarja hogy tegyem le:)
2012. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!