Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan győzzem le a félelmemet?

Hogyan győzzem le a félelmemet?

Figyelt kérdés
Ngyon félek az egértől,patkánytól,cickántól. Ma is a fürdőszobába láttam egy cickánt.Biztos amikor szelőztetünk bement. Az udvaron is szoktam néha.Nem merek bemenni a fürdőszobába. Lett ki téve egérfogó. De még az udvara se merek kimenni.
2012. jún. 30. 20:22
 1/5 alizka0827 ***** válasza:
Nem bánt az téged.Ha meglátod gondolj arra h csak egy kis állatka,és 1000x jobban megijed tőled.am mi is jártunk így,csak nekünk egér ment be a fürdőbe.
2012. jún. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egérfogó? ÓÓ szegény.. pedig a cickáNY tiszta kis cuki a hosszú orrával.. a hörcsögöktől nem félsz? :P Esetleg ha tudsz a közelben összebarátkozhatnál eggyel, mert nem azt mondom, hogy fogj cickányt, vagy betegséget terjesztő egeret. Simogasd meg a hörit , talán nem fogsz annyira félni az egértől és a többitől sem..
2012. jún. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De félek a hörcsögöktől is. Barátomnak is van. Mondja,hogy fogjam,simogassam meg. Nem merem.

Tudom,h jobban fél. De akkor is,ha már meglátom menekülök.

2012. jún. 30. 21:12
 4/5 anonim válasza:
fogd meg őket, ha van rá lehetőséged. általában így lehet a legjobban a fóbiákat legyőzni. vagy olvass utánuk, hogy mennyire ártalmatlanok. vagy szedj le egy képet róluk a netről, nyomtasd ki s mindennap nézd meg. egy idő után már megfogod unni a látványát.
2012. júl. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha tudsz menj be egy kisállat kereskedésbe nézd a hörcsögöket, egereket ha majd látod hogy nem bántanak biztos hogy kevésbé fogsz félni. (és nem is tudnak hozzád érni a ketrec miatt ezért emiatt se kell félned )
2013. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!