Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le a félelmemet?

Hogyan győzzem le a félelmemet?

Figyelt kérdés

Szombaton hunyt el a mamám, azóta ha egyedül vagyok itthon vagy este félek.Félek elaludni de félek ébren lenni is!Szombaton jött volna látogatóba de sajnos már ide nem ért, és aznap megszólalt egy zenélő virág én úgy gondolom hogy az ő volt, aztán úgy éreztem mintha vasárnap valami megfogta volna a lábam!

Félek és nem tudom hogyan győzzem le!!!


2012. ápr. 3. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Mitől félsz????
2012. ápr. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is félek a halottaktól,pedig tudom az élőktől kell.A zenélő virág valami kinai ratyi,a lábad meg nem fogta meg senki.Csak beképzeled magadnak.
2012. ápr. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A halottaktól nem kell félni,nem bántanak és nem is jönnek vissza. Ebben csak azok hisznek,akik még a középkorban élnek.

Gondolj arra,ami kedves emléked a mamádról. A temetés után majd könnyebb lesz.

2012. ápr. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell félned. Mond meg mamádnak h ne csináljon ilyet mert félsz és abbahagyja. Vegyél esetleg egy kutyát aminek nem hullik a szőre h ne legyél egyedül.
2012. ápr. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha életében szeretett, akkor halálában miért bántana? Nem lenne logikus ugye?


Szerintem ki vagy borulva, próbálj megnygodni, esetleg eljárni otthonról kikapcsolódni, lazítani, ne légy egyedül. Az majd segít.

2012. ápr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Diavolino44 ***** válasza:
100%

1.) Beszéld ki magadból miket érzel min mész most keresztül pl anyukáddal.

2.) ne szégyelld a gyászérzést. Feküdj le az ágyadra s lazulj el egy picit. S kezd el rá gondolni, majd kérd meg gondolatban hogy most már elmehet, nagyon szereted őt de neki már egy másik helyen kellene lennie.

3.) A fél elem egy nagyon érdekes emberi érzés, ami elől ha elfutsz a következő alkalommal még erősebben tér vissza. Mielőtt elalszol s jön a fél elem érzés menj bele mélyebben, enged hogy átjárja minden porcikádat. Pár perc múlva beugrik egy emlék vagy egy másik rossz érzés amibe szintén mártózz meg mert a fél elem mindig egy valami más érzésnek a "takarója". Kb 10 perc után elfog múlni minden félelmed ezt ígérem. Csak merj szembenézni vele.

2012. ápr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!!

Félek minden kis nesztől mostanában mióta ez van!

Egyébként kiskutyám is van és azóta inkább velem altatom!

2012. ápr. 4. 20:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnállak.
2012. ápr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!