Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellopjam a kulcsokat? Hogy...

Ellopjam a kulcsokat? Hogy győzzem le a félelmemet?

Figyelt kérdés

Szombaton volt a ballagásunk és ma találkoztam pár régi osztálytársammal és az ő haverjaikkal(bmx-esek és kimentem a skate parkba,mert megkértek,hogy csináljak képeket róluk,mert azok,akik szokták őket fotózni,most a sulijukkal vannak Párizsban és rajtuk kívül csak én tudok normális képet csinálni).

Beszélgettünk és az egyikük kitalálta,hogy ő elakar menni Horvátországba velünk.Lebeszéltük róla,de az egyik srác tudja,hogy anyának van egy nyaralója a Balaton partján és kitalálta,hogy menjünk el oda jövő héten egy kicsit pihenni,mert oda mi anyával már úgysem járunk és elég nagy ház.

Addig győzködtek,hogy vegyem el a ház kulcsait,amíg bele nem mentem.

Tökre rágerjedtek a témára,16-an mennénk,10-en kocsival,a többiek meg vonattal.Jövő héten amúgy is apunál lennék(a szüleim elváltak kiskoromban),olyankor anyával csak telefonon beszélek,ő nem beszél apával,apa háza előtt kitesz a kocsiból és ennyi.A bőrönd sem lenne feltűnő,mert 1 hétre sok ruha kell.


Olyan régen szeretnék ehhez a "klikkhez" tartozni és ott van az a fiú is,akit régóta szeretek nagyon és ő is jönne.És most rengeteg időt velük tölthetnék,a mai nap is tökjól sikerült,jófejek voltak velem.

De félek,hogy lebukunk és akkor bajban leszek.Az ő szüleik lazák,de anya borzasztó tud lenni néha.


A többiek viszont már tervezik,hogy miket csinálunk majd és nem akarom elrontani a kedvüket és én is nagyon szeretnék velük menni,mert annyit még sosem nevettem,mint amennyit ma velük.


Jönne 2 srác,akik egyetemisták,ők vezetnének,a többiek pedig 15-16-17 évesek.


2012. jún. 18. 15:57
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
gondolom apukádnak csak feltűnne, hogy nem vagy nála azon a héten... innentől pedig egyértelmű lebukás.
2012. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod, hogy 16 ember nem tűnik fel a szomszédoknak? Egyébként is biztosan van olyan szomszéd, aki meg van bízva azzal, hogy nézzen a nyaralóra. Abban a pillanatban értesítenék anyukádat, ahogy megérkeztetek.
2012. jún. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet. Akárhogy is, de meg kéne valahogy anyukáddal beszélni. Akármi történhet. Arról nem beszélve, hogy a szomszédok felhÍvhatják anyukádat. Apukádnak mit mondanál, hova mész?-
2012. jún. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

"Addig győzködtek,hogy vegyem el a ház kulcsait,amíg bele nem mentem. "


Ez nagyon nagy hiba.Tudni kell nemet mondani. Amúgy egyáltalán nem jó ötlet,de ebből már jól úgysem jössz ki.

2012. jún. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 Shaddark ***** válasza:
100%

Anyukáddal semmiképp nem lehet megbeszélni?

Vagy apukáddal hogy menjen nyaralni arra a környékre, így téged is láthat és te is elvben vele vagy?

2012. jún. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem vágom mi alényeg? Mit vársz itt? feloldozást hogy igen lopd el a kulcsot??? ugyis megteszed nem? Föleg mivel ennyire bátor vagy hogy egy ilyen oldalon ismeretlenektöl kérsz tanácsot! Nem volna 1Xüb megdumálni muteroddal hogy mennél nyaralni?! Nem vágom mind1 te tudod! Sztem ne LOPKODJ!
2012. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
A félelmet azért győzd le, hogy beszélj édesanyáddal a terveitekről és ne azért, hogy ellopd a kulcsokat. Az nem lényeges, hogy vannak lazább szülők is, ha a tieid nem azok. Nézd, azért a pár nap szórakozásért nem érdemes eljátszani édesanyád bizalmát hosszú-hosszú időre. Próbáld meg elkérni tőle a kulcsokat, hidd el, hogy odaadja. Még mindig jobb, mint titkolózni, hazudni, mert édesanyád nem azt érdemli tőled. Egyelőre még sok mindenben ő dönt és hidd el, hogy jól fog dönteni. Szia.
2012. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Apának azt mondanám,hogy mégsem jó az a hét,majd a következőn megyek.A szomszédokat pedig ismerem valamennyire,elmondanám nekik,hogy anya tudja,hogy ott vagyunk,stb.De tényleg hatalmas buli lenne ott lenni,tök jó lenne minden.
2012. jún. 18. 16:10
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

"Addig győzködtek,hogy vegyem el a ház kulcsait,amíg bele nem mentem."


A követekezö mi lesz? Addig gyözködnek amig le nem dobod az alsót? Vagy addig gyözködnek amig ki nem állsz az ut szélére pénzt keresni a testeddel?

2012. jún. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ránéznek néha a szomszédok a házra. Ha pedig nem, akkor a lebukás is tuti, hiszen ha hangoskodtok, akkor a szomszédok simán értesíthetik a rendőrséget, ők pedig anyukádat, hisz a leírásból úgy gondolom, nem vagy 18.

És mi lesz, ha történik valakivel valami? Vagy a házzal? Esetleg ha anyukád meglát egy ott készült fényképet?

Ha nem akarod megmondani a haveroknak az igazat, akkor hazudd azt, hogy anyukád kiadta a nyárra a nyaralót.

2012. jún. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!