Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi van a nyulammal ha reggel...

Mi van a nyulammal ha reggel azt láttam hogy bevan álva a nyaka és rángatózik :||?

Figyelt kérdés
A teste nem tartja meg a fejét,de még él!

2012. ápr. 25. 07:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Már megint felaladt a nyaka és csak azt a mozdulatot csinálja amivel ugrani szokott...Help
2012. ápr. 25. 07:14
 2/8 anonim válasza:
ne ide írogass hanem vidd azonnal állatorvoshoz!!!!! :/
2012. ápr. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
haldoklik
2012. ápr. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
miért nem az állatorvosnál vagy? mit gondolsz innen mit tudunk segíteni?? még ha valaki meg is tudná mondani, mi baja, segíteni akkor is csak doki tud rajta
2012. ápr. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jézus. Hogy lehetnek ilyenek az emberek, hogy ide írogatnak ahelyett, hogy orvoshoz vinnék?

Mi van a nyuszival, él még szegény?

2012. ápr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves nagyokos kommentelők -.-" kösz a segítséget....elvittem ÁLLATORSOVHOZ és jesszus...meghalt...az orvos szerint genetikai nyak trozis...

Nem lehet megmenteni az ilyet...

2012. ápr. 25. 14:02
 7/8 anonim ***** válasza:

De kedves kérdező,azért akadnak ki az ilyenen,mert ha láthatóan gond van,akkor orvos,nem ide kéne írogatni,hogy ú mitcsináljak,sokan csinálják ezt számomra érthetetlen okból.Főleg,hogy itt nem orvosok vannak.

Sajnálom a nyuszit.

2012. ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Epilepsziás volt :)) Szóval tudtam h nem lehet rajta segíteni
2012. jún. 6. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!