Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacok alatt milyen...

Tengerimalacok alatt milyen gyakran ajánlatos forgácsot cserélni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 13:08
 1/8 margarit válasza:
24%
hetente
2012. júl. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi malac van. Én 3-4 naponta tisztába teszem. (De nekem csak egy van.) Több malac, több kaki :D
2012. júl. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Minél melegebb van, minél több lédús kaját adsz, annál sűrűbben!

Ha a malacok nagyjából egy helyen végzik a dolgukat, akkor legalább azt a részt sűrűbben kell cserélni. Én három-négy naponta komplett cserélem az almot, nagy melegben 2-3 naponta!

2012. júl. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 alizka0827 ***** válasza:

Én az ürüléket kiszedem minden nap,de az egész almot 4-5 naponta cserélni kell.!:))

És minél több zöldséget,és gyümölcsöt eszik,annál többet pisil,meg kakil.:DD

2012. júl. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, egy hét alatt mennyire üríti tele. Tapasztalat kérdése, vagyis... majd megnézed, hogy mennyi időnte telik meg ürülékkel a ketrec, aztán meg cseréled annyi időnte. De ne halasztgasd!!!!!!!
2012. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 hét, de nagy 120x60as kecóban vannak 2 nőstény, 6 centi magas forgácson.Nem büdösek egyáltalán és nem is tocsognak a pisiben sem.Amikor kisebben voltak akkor heti 1-2x kellett takarítani, mert hamar büdösek voltak meg pisisek, de így nem.Szóval függ a ketrec nagyságától nagyban.
2012. aug. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én 3 naponta kicserélem a forgácsot.
2014. dec. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én hetente szoktam, amikor már érzem a szagát.
2014. dec. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!