Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fehéregérről tapasztalatok?

Fehéregérről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Érdemes venni? Amik kisállatkereskedésekben vannak azok nem felnőttek? És azokat könnyen meg lehet szelídíteni? Nem harapnak? Mekkora hely kell nekik? Inkább üveges vagy rácsos ketrec? Egyedül vagy párban érdemes venni? És egy kb. mennyibe kerülne?

2012. júl. 24. 19:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még valami. Rendszeres takarítás mellett nem büdösek ugye?
2012. júl. 24. 19:32
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a kisállatboltban 300 ft!

Hát szerintem érdemes venni, igaz nekem még nem voltak, de nagyon szerettem volna. Nagyon jó pofák, de vigyázni kell, mert ha kiszöknek, akkor az édes kis pici egerekből egy lakástüzet csináló dögök lesznek!!

Amik az állatkereskedőkben vannak azok felnőttek/idős egyedek. Ezért érdemes azt csinálni, hogy veszel egy vemhes nőstény, szül 8-11 kicsit, mondjuk megtartani 4-et 2 lányt ,3 fiút, de a nemeket külön, nehogy tovább szaporodjanak, a többit meg visszavinni a kisállatboltba, vagy elajándékozni!A mamit megtartani, tehát akkor 3 lány lenne. Szerintem könnyen meg lehet szelídíteni, de nem lesznek olyanok, mint egy tengerimalac, mármint ragaszkodó. A harapással csak annyit tudok mondani, hogy VIGYÁZZ!! Szerintem nagyon tömör rácsos legyen,nehogy kijöjjenek,és azért jó a rácsos, mert az jobban szellőzik, de ne rakd huzatba, mert elpusztulnak!! bár inkább jobb lenne 3-4 db-ot tartani 40*50-es EMELETES helyen, IMÁDNAK MÁSZNI, akár lehet olyan 3-4 emeletes is!!!És ugye mondtam,hogy DURVÁN 500Ft!

Remélem segítettem!!

2012. júl. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia:) Nekem már többször is volt fehér egerem. Igazából szerintem érdemes venni mert nagyon aranyosak,és olcsók. Az árkádban 200 forintért vettem legutóbb 1 darabot (az volt a legelső egerem). Élt kb.3 hónapig mert elég kicsi helyen és egyedül volt ami nem hiszem, hogy túl jó volt neki. Aztán vettem 7 darabot amit egy nagy hörcsögketrecbe tettem,sajnos a rácson átfértek ezért körbetekertem dróttal. Én fiatalon kaptam őket,nem kellet szelídgetni könnyen megszokták hogy folyton a kezemben vannak. Egyáltalán soha nem harapott meg egyik sem. Szerintem azért nagy helyet csinálj nekik mert azt szeretik. Szerintem inkább üveges! Egyedül gyakori a depresszió,egyedüllét. És nekem mindössze 1400 forint volt. (Csak az egerek). Mivel a ketrec,az etető és stb már megvolt. Remélem tudtam segíteni!!
2013. szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!