Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! Tengerimalac ketrecében...

SOS! Tengerimalac ketrecében gomba nőtt. Mérgező?

Figyelt kérdés
Tegnap este és ma reggel nem láttam semmit a ketrecben, de most, este, mikor benéztem a malacokhoz, pár gombát találtam benne. Nem tudom, hogy lehetséges ez... Úgy látom, hogy szerencsére nem kóstolták meg. Hosszúkás, szürke kalapja volt fehér törzzsel. Ugye nem mérgező?

2012. júl. 24. 22:57
 1/7 anonim válasza:
gumikesztyűvel tépd ki!
2012. júl. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már kiszedtem lapáttal és ki is takarítottam őket. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy mérgező-e. Amúgy köszönöm.
2012. júl. 24. 23:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy nap alatt egy ketrecben nem nő gomba...nem valaki odatette?

Vagy mi a fenét tartasz te a ketrecben hogy gomba nő benne? Takarítani szoktad azért néha? Uhh. Nem mindegy hogy mérgező-e? GOndolom nem azt szántad vacsira. Túl sokféle gomba van. [link]

2012. júl. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs. Amúgy szoktam őket takarítani, de most elhúzódott két nappal... Nem hiszem el, hogy két napig nem takarítok erre gomba nő... Széna van a ketrecben, alom (faforgács és kukoricadara), széna, és persze a két két éves nőstény tengerimalacom, és az ételük.
2012. júl. 24. 23:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kétszer írtam a szénát.
2012. júl. 24. 23:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de szerintem ez nagyon nem normális dolog. Ennyi idő alatt nem nő ki egy gomba. Kérdezősködj a családban, szerintem biztos, hogy úgy rakták oda!
2012. júl. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is így jártam mert 3 napot késtem a takarítással ,de azóta sem tudom mérgező-e mert nem nyúltak hozzá egyébként nekem is hirtelen nőtt ki az itató alatt.Viszont hozzáteszem ,hogy nem boltból vett forgácsom van hanem asztalostól kapott ,így talán abban volt valami(esetleg a zsákban amiben kaptam).
2014. nov. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!