Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meghalt a törpe hörcsögöm....

Meghalt a törpe hörcsögöm. Öreg volt vagy beteg?

Figyelt kérdés
anya azt mondta meleg van,vigyem ki a hörcsögöt estére a hüvösbe. reggel a napon felejtetem és meghalt anya azt mondta ,hogy lehet "lehibernálta magát és a légkondi alá raktuk.Az udvaron játszottam mikor a tesom lehozta a hörcsögöt eltemetni.2 éve van meg miért halt meg?
2012. júl. 29. 00:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Azért ne állatkínzózzunk! A kérdező gyerek még, nyilván nem tudta, hogy rossz, amit csinál. Mégis kitől tanulta volna meg? Sajnos sok felelőtlen állattartó van, de egyértelműen nem szándékosan csinálta. Most tanult az esetből és tényleg nem baj, ha egy kicsit szorongatja a lelkiismeret-furdalás.
2012. júl. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Egyetértek,de ha nagyon melege van akkor tegyétek be a répáját,vagy az almácskáját a hűtőbe,meg cseréljétek a vízét.
2012. júl. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Kínos... egyébként lehet hallani a hírekben néha, hogy fiatal, felelőtlen szülők a kocsiban felejtik a gyereküket és meghalnak... :(
2012. aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Te ölted meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Máskor ne legyen állatod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. szept. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Máskor ne legyen állata? Ezt te se gondolod komolyan... Ez után nem fogja elkövetni ezt a hibát! És így tanul az ember, ha tetszik, ha nem.


Elárulom, mi történt az első hörcsögömmel. (Bár ezek után úgy érzem nekem se ítélnétek állatot és le is fogtok pontozni, de a kérdezőt szeretném megvigasztalni. És azt is szeretném leszögezni, hogy nem voltam több tíz évesnél. Na, a lényeg az, hogy bezártam szegényt egy befőttesüvegbe, amikor takarítottam a ketrecét. De nem vágtam a tetejére lukat... Szóval megfullad szegény. :S Azóta is nagyon bánom és egy életre tanultam belőle. Az utána következő állatok mind természetes halált haltak és hosszú életnek, jó egészségnek örvendtek. :) De azt a kis hörit nagyon sajnálom. :((

2012. szept. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Szia!

Sajnos te ölted meg!!!!!!!

2012. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Kedves állatkínzó emberke 3 hörcsögöm volt

2 dzyungáliai és egy törpe hörcsög egy ketrecben voltak a napon és csak a törpe hörcsög halt meg.

most kérdem a válaszodat

2012. okt. 25. 17:18
 18/19 anonim ***** válasza:

A dzsungáriai is törpehörcsög, csak megjegyzem. Az a hivatalos neve, hogy dzsungáriai törpehörcsög. Tehát hogy 2 dzsungáriai és egy törpehörcsög volt a ketrecben, az hatalmas baromság...

És azt is megjegyezném, hogy a hörcsögök magányos állatok, és nem szabad együtt tartani őket, mert gondok származhatnak belőle. Amennyiben a három hörcsög közül 2 szopós pici volt, 1 meg az anya, akkor nem szóltam. De ha 3 felnőtt, akkor vedd szét őket, mielőtt bántanák egymást, akárhány ezer éve is vannak együtt, és akármennyire is "látod" rajtuk, hogy szeretik egymást! Minden hörcsög külön ketrecet igényelne.

2012. okt. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Sajnos az igaz hogy nem él sokáig!:(

legközelebb jobban figyelj oda az állatodra!

2014. aug. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!