Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha gyerekkoromban gilisztákat,...

Ha gyerekkoromban gilisztákat, bogarakat kínoztam, és olyanok voltak a szexuális fantáziáim, hogy óriások ölnek meg törpe embereket, akkor egy beteg ember vagyok?

Figyelt kérdés
Kérlek ne vegyétek viccnek, mert nem annak szánom. Sok mindenben segítene, ha megtudhatnám, hogy jelez-e ez valamit, és ha igen, mit.
2010. jún. 27. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát.... ugye már nem jár ilyeneken az eszed ?
2010. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vannak-e mostanában hasonló fantáziáid? Fiú vagy, vagy lány? Hány éves vagy? Rendben van-e a szexuális életed? Milyen gyerekkorod volt (szülőkkel, kortársakkal, egyéb felnőttekkel milyen viszonyban voltál)?


Szerintem érdemes lenne legalább egy pszichológussal elbeszélgetned erről, hátha meglelitek a hátterét.

2010. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, 18 éves. Nem nagyon vannak ilyen jellegű fantáziáim, de lábfetisiszta vagyok. Az ún. crush-fetish még mindig felizgat (asszem ez a makrofília.) Ez ellen nem tudok mit tenni, ez izgat fel. Pszichológusnál sokszor jártam, nem is egynél, és ha lehet, inkább kihagynám már őket. Szexuális életem, mint olyan nem létezik, életemben nem volt barátnőm, se csókom. Ez elég nagy frusztrációt okoz bennem. Kívülállónak érzem magam, mert én nem vagyok benne a "játékban". Azonkívül voltak sérelmeim, ami miatt sok embert és sok viselkedési formát nagyon-nagyon utálok, de nem gyerekkorban, és ez, amiről a kérdésem szól, biztos, hogy óvodáskorra vezethető vissza.
2010. jún. 28. 10:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Szintén komoly lábfétisiszta vagyok. Ettől még egészséges is lehetnék, akár partnert is lehet találni hozzá.


Ellenben a "makrofília" milyen, óriások nincsenek?

Ki számít óriásnak?

Kínzó probléma lehet, mert gyakorlatilag kielégítHetetlen a vágyad, nem valós lényekhez kötődik.


Térj vissza a lábakhoz és ne aggódj, sok pasi csak 23-25 évesen kezdi a szexet.

2010. jún. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sok pasi meg párt se talál magának soha... az, hogy vannak nálam nagyobb lúzerek, az engem nem vigasztal meg. Bocs, ha durva voltam, de én nem a legrosszabbhoz hasonlítom magam, hanem a legjobbhoz, vagy az átlaghoz.
2010. jún. 28. 21:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Látod a saját problámádat! Ez az első lépés a gyógyulás felé!
2010. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem vigasztallak, elvagyok a lábakkal.


Te kinőtted a titokzatos fóbiáidat, ezeket azért élteted, hogy önvigasz legyen amiért még nincs kapcsolatod.

Indokolni akarod magad előtt...


Kitartás, normális vagy!

2010. jún. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azt az agressziót adtad ki, amit a felnöttektől (óriások) kaptál. de nem értem, hogy jön ide a szexuális fantázia?
2010. jún. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hello!


Én sejtem mi a helyzet. Azt írod érdekel a crush fétish. Nálam is hasonló a helyzet, de én nem ölök meg semmit, még rovarokat sem. Ellenben ha egy nő teszi ugyanezt azzal nincs bajom. Lehetséges a párkapcsolat egy lábfetisisztának is, de egyvalamire nagyon figyelj. Eleve olyan csajt válassz párnak aki mindenben benne van amit csak szeretnél tőle. A pszihomókusokat felejtsd el, azok szart se értenek ehhez. Nem fogsz szabadulni ettől. Keress egy megfelelő párt!

2010. szept. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem meg medical-fétisem van, a doktorbácsik izgatnak fel... Persze felizgulok egyébként is férfiakra, de a fehér köpeny nagyon felizgat, meg a vizsgálgatások is.

Nem gondolom magam beteg embernek emiatt. Én akárhányszor dokihoz megyek, mindig beindul a fantáziám, nem is figyelek rá...

2013. ápr. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!