Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meg fog halni a hörcsögöm?

Meg fog halni a hörcsögöm?

Figyelt kérdés

:(

Korábban már írtam, hogy az egyik hürim bőrdaganatos, sajnos az orvosok nem tudnak vele mit kezdeni, így Istenre bízzuk a sorsát.

Ma ahogy hazajöttem hozzá, nagyon mélyen aludt, alig tudtam felkelteni, aztán ahogy a kezembe vettem, csak feküdt nagyon gyorsan lélegzett, és szomorúan, félig nyitott szemmel nézett rám. :( Aztán ahogy visszatettem, vártam, hogy lemásszon a kezemről, de csak ledőlt róla. Biceg már nagyon, elég nagy rajta a daganat... eddig semmi baj nem votl vele, vidámka volt, játszott, de msot... teljesen el van gyengülve. Valószínű hogy másnapra meghal? :(


2012. aug. 3. 23:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Van még egy másik hörim, az ennek a beteg hörinek a kicsinye, ő teljesen egészséges. Ugye nem fogja bántani, vagy megenni, ha meghal az anyja? :S:(
2012. aug. 3. 23:40
 2/12 anonim válasza:
75%
hány éves vagy ?:) Egyébként el kell ,hogy kererítselek..lehet nem sok van már hátra szegény hörcsögnek...de annyi vígasztaljon h legalább szeretetben nőtt fel..:) a kicsinyét biztos nem bántsa és a kicsinye sem az anyuját viszont lehet jobb lenne venni mellé egy másik hörcsögöt mert utánna ő meg lehet,hogy a "magányba" hal bele... tapasztalat sajnos. :/
2012. aug. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Aranyhörcsög vagy törpehörcsög? Az aranyhörcsögöknél megesik a kannibalizmus, bár inkább ha sokkal többen lennének. Ha tudod, akkor az egészségest tedd külön a biztonság kedvéért.
2012. aug. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom külön tenni, max befőttesüvegbe. :S

17 éves vagyok, a beteg höri meg 1,5 éves.

2012. aug. 4. 00:07
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
a hörcsögök nem élnek sokáig... 1-2 év max... Sajnálom, de szerintem nem éli túl. És nem kell lepontozni, nem bunkóságból irom, de én soha nem azt mondom, amit hallani akarsz, hanem az igazat. Szerintem nem éli túl, sajnos egy macska vagy kutya esetében azt mondanám h túl éli, de a rágcsálók nem élnek sokáig. Barátnőm egyik hörije is 3 évet élt, és az is szép kor volt.
2012. aug. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem pontozlak le, én is azt hittem, hogy meg fog halni, de mostmár sokkal jobban van, viszont rengeteg vizet iszik, eszik rendesen. Csak sajnos nem jelenti azt, hogy holnap nem halhat meg... :/
2012. aug. 4. 12:24
 7/12 anonim válasza:
mizus vele? remélem jól van!
2012. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy érdeklődsz! Még mindig él, csak nem igazán hagyja hogy hozzányúljunk, csak óvatosan szabad. Ha a másik hörim ér hozzá rögtön elkezd csipogni és fetreng a forgácsban... :/ utána abbahagyja
2012. aug. 9. 22:48
 9/12 anonim válasza:
lehet jobb lenne elvinni állatorvoshoz..és ő lehet aztmondaná jobb elaltatni h ne szenvedjen :/
2012. aug. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt mondták addig ne altassuk el, míg rendesen eszik iszik, vagy normálisan jár/játszik.
2012. aug. 11. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!