Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacaim almában fehér...

Tengerimalacaim almában fehér kis kukacokra lettem figyelmes. Ez azért van, mert nem takarítottam ki időben őket, vagy esetleg belőlük jött ki? (faforgács van alattuk)

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Az előbbi.
2012. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én inkább bélféregre tippelnék. Nem vagyok járatos tengerimalacban, de úgy gondolom, őket is féreghajtózni kell. A faforgácsban mitől lenne bármilyen "kukac"?
2012. aug. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az előbbi! Nyáron nagyon sűrűn érdemes takarítani, legalább a pisis, kakás részeket. Beköpi a légy, a légylárvák órák alatt kikelnek!

Takarítsd ki rendesen a helyüket ecetes vízzel moss el mindent (tálkát, ketrecet, házat, itatót stb.)

Nem árt ilyenkor egy szúnyoghálóval védekezni a legyek ellen!

2012. aug. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok

És ha uborkát, almát, vagy bármilyen lédús dolgot kapnak és nem eszik meg együltő helyükben, akkor vedd ki előlük, majd megkapják később!

2012. aug. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell őket féregteleníteni!Nem takarítottad és azért lett kukac, azért ez durva mondjuk.Meddig nem takarítottad??Én 1 héten 1x szoktam, de akkor már büdik eléggé.
2012. aug. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A szúnyoghálót kipróbálom. Kb. egy hétig nem takarítottam őket. (4-5 naponta szoktam)
2012. aug. 6. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!