Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Eltűnt a fehéregerem!?

Eltűnt a fehéregerem!?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy pici pár hónapos fehéregeret. estére még az állattal együttkapott nagyméretű kartondobozban hagytam mivel a terrárium amit neki szántunk csak ma érkezik meg (RENDELTÜK) . a helyzet az hogy reggelre kirágta magát. most felkutattam az egész házat (kertesház) de nincs meg. este bukóra nyitvavolt az ablak. 3 lehetőség van. : 1. meghalt és itt poshad valahol a házban 2.kiszökött a kertbe az ablakon keresztül 3. még a háztban van és csak szivat minket. SZÓVAL kérlek segítsetek. szerintetek micsináljak keressem még vagy várjak és menjek a szag után ??? más tanácsot is elfogadok!!

2012. aug. 7. 13:20
 1/2 Filinger Artemisz ***** válasza:
Nekem már többször eltűnt a hörim. Mi úgy találtuk meg a legtöbbször ho éjszaka figyeltem a halt motoszkálásra. És amúgy is előjön ha éhes.
2012. aug. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy meghalt volna, és ha nem az ablakban volt a doboz, akkor nem valószínű, hogy ott ki tudott volna szökni.

Szóval benn van ő, csak ösztönösen valami sötét helyen. És lehet, hogy alszik!

Nem ő szívat, hanem magatokat szívattátok meg. Nem igazán készültetek fel egy egérre, ha azt hittétek, hogy a kartondoboz jó megoldás! Éjjel füleljetek, figyeljétek a rágásnyomokat.

Tegyetek ki élvefogó csapdát! (Virágcserép egy fél dióval kitámasztva!)

2012. aug. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!