Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megfázott a hörcsögöm, mit...

Megfázott a hörcsögöm, mit csináljak vele? SOS

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt este figyeltem fel rá, hogy halkan nyüszög és prüszköl, meg, hogy eléggé egyhelyben gubbaszt. Valószínűleg huzatot kaphatott szegény. :( Adtam neki gyorsan magokat, meg túrót, abba belereszelve egy kis c-vitamint (tudom, hogy előállítja a szervezetük, de ártani nem árthat egy kicsi). Kapott még egy kis mézet, az itatójába pedig kamillateát, de esetleg van még valami amit adhatnénk neki? Esetleg valami gyógyszert, ami beszerezhető egy állatpatikában?

2012. aug. 10. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
lehet h irritálja a forgács.... próbálj ki újfajta forgácsot.... attól is hapcizhat
2012. aug. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem, sajnos szinte biztos, hogy megfázás :/
2012. aug. 10. 10:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Tegyél be neki valami rongyot, amibe meghúzhatja magát, és valami zárt búvóhelyet, ahol kipihenheti a betegséget. Ha magától rendbe jön, akkor meggyógyul, ha nem, akkor sajnos így járt. Orvoshoz vinni teljesen fölösleges, mert azonkívül, hogy legombol rólad egy valag pénzt, és hümmög egy kicsit, mást segíteni nem igazán tud.


Esetleg kis vitamin készítményt vehetsz a boltban, ha megnyugszol tőle. De most a legfontosabb a nyugalom neki.

2012. aug. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
rongyot ne!! ha lenyeli nem tudja megemészteni vagy rátekeredik valamijére és az nem jó... tépkedj csíkokra zsepít
2012. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Betettem neki egy zárt házat agyonbélelve zsepikkel, de sajnos meghalt szegénykém. :"( Azért köszönöm a javaslatokat.
2012. aug. 10. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:
jaaj szegénykééém :(( részvét
2012. aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok. Én nekem csak gyanum van, hogy megfázott szegény, de nem tudom biztosra. Csak ma ahogy kiszedtem, hát... gyakorlatilag ilyen furcsa hangot adott ki, talán hasonlit a nyüszögéshez... De anyukám szerint csak beszélt.
2013. dec. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!