Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy kisállatot tarthassak?

Figyelt kérdés
A szüleim sajnos nem szeretik a kisállatokat, mert szaggal járnak, és nm szeretnek dolgozni rá utána. Pedig mondtam, hogy én viselem a gondját, de nem hayják magukat.

2012. aug. 12. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem se engedték meg mig elő nem ált keresztanyám avval az ötlettel hogy milenne ha egy halat tartanák. Nekem egy ki akváriumom van benne 1 db sziámi harcoshal másnécen betta az akvárium alját díszkövek + növények. Nem jár sok munkával és a macskák se érzik a halszagát tehát nem budsöd.
2012. aug. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*budös
2012. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld nekik előadni,hogy a felelősség tudatodat szeretnéd erősíteni egy kisállat nevelgetésével,ellátásával,meg ilyeneket. :) ha jól adod elő,akkor szerintem nyert ügyed van.
2012. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mond nekik hogy nekik nem kell csinálniuk vele semmit meg nincs is szaga.ha neked nincs rá pénzed akkor mond nekik hogy csak ennit kell neki venniük.de ha van rá pénzed hogy vegyél neki ennit akkor meg semmit sem kell vele csinálniuk
2012. aug. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondd el nekik hogy az állat nem büdös, csak a helye, ha nem takarítjátok. De te takarítod mindig, ezért semmi gond nem lesz.
2012. aug. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszaitokat! De ha én egy hörcsöggel állítanék elő a házba, akkor nem tudom mit szólnának. Elő meg, hogy adjam, ha nincs kisállatom?
2012. aug. 13. 20:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont ezt írtuk. :)
2012. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ÉN tudom mit tegyél én 5 évig ráktam anya fülét és apát ráeszéltem és utána megegngedte
2012. szept. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!