Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tényleg lehet venni pici...

Tényleg lehet venni pici selyemmajmot? Mennyibe kerül? Van valamelykőtöknek? Milyen? Lehet tanítani? Milyne vele az élet?

Figyelt kérdés

Mindenre kíváncsi vagyok!

Köszi


2009. júl. 22. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
ötletes, de én még nem hallottam róla
2009. júl. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Expressz.hu-n láttam már hirdetve, nézd meg ott.
2009. júl. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
És gyesre is mész vele?? Mert,olyan,mintha gyereked lenne
2009. júl. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem tudtam róla, hogy lehet venni, de biztos nem 2 forint egy ilyen állat. Élni vele olyan mint egy gyerekkel, nagy felelősség, sok törődés, gondoskodás. Nézz utánna: www.express.hu www.slando.hu
2009. júl. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kell hozzá engedély (Hálisten, így nem divatból lesz az embereknek, hanem csak annak lesz, aki elvégzett vmi vizsgát). Sztem pár százezer, de alaposan gondold át, mert ha olyan természetűt fogsz ki, akkor egyedül se hagyhatod,mert szétszedi a lakást. Gondolj csak bele, az állatkertben milyen majom-balhék szoktak lenni pár szelet gyümölcsért...
2009. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!