Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen ez a blog?...

Szerintetek milyen ez a blog? Egy beteg kutyusról, akivel elbánt az élet és a tenyésztő.

Figyelt kérdés

Ő itt Sámsod, tacskó és a blogja: [link]


Barátnőm kutyusa, tenyésztőtől vették és miután teljesen kifejlődött derült ki, hogy a lábát műteni kell, mert súlyosan el van deformálódva...viszont a műtét nagyon drága (lábanként 50.000), épp ezért a gazdája Sámson dobozokat készít, hogy gyűjtsön a műtétre.

Ha nem is vesztek a gyönyörű dobozokból, de legalább nézzetek rá a blogra és osszátok meg facebook-on, twitteren, vagy bárhol.


Nagyon köszönjük!


2011. szept. 11. 12:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Megosztottam iwiwen :) 300 ismerős közül csak ránéz valaki:D sok sikert a kutyushoz!!
2011. szept. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Ha tenyésztőtől vették, akkor vigyék vissza. A tenyésztő köteles fizetni érte. Mikor én vettem a border colliemat, megbeszéltük azt is, hogy ha valami gond lenne, a tenyésztő köteles fizetni! Szóval beszéljetek a tenyésztőjével.
2011. szept. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is remélem, hogy hamar összejön a pénz, mert nem szeretné a gazdi, sem Sami, ha tragikus véget érne ez :(
2011. szept. 11. 12:37
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Vezetünk egy nagyon nézett oldalt, a címe: [link] . A napokban, hogy segítsünk ki fogtok kerülni az oldalra, hogy ezzel is segítsünk. :) További sko sikert!!
2011. szept. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nagyon hálás vagyok! Köszöni Reni is és Sámson is!
2011. szept. 11. 12:42
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönet a moderátornak is!
2011. szept. 11. 12:45
 7/21 anonim ***** válasza:
56%
Az a véleményem, hogy attól mert valaki tenyésztő meg nem szent, de attól a többi jó tenyésztő nem lesz rossz, illetve a tenyésztő sem tökéletes.
2011. szept. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%

Szegény kutyus!

Én kiverném a hisztit a tenyésztőnél, ha valóban az.

Nagyon remélem, hogy összejön a pénz a műtétre és jobb élete lesz neki!

2011. szept. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én vagyok megint (az első)

Kitettem az oldalamra is, remélem hogy valaki segít!

[link]

2011. szept. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Pici korban nem vették észre, hogy valami nem stimmel? Kellő calcium, és D vitamin adásával megelőzhető lett volna, hogy kifejlődjön a betegség. Ettől függetlenül nagyon sajnálom a kiskutyát.
2011. szept. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!