Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyulakkal kapcsolatos kérdések...

Nyulakkal kapcsolatos kérdések lent! (? )

Figyelt kérdés
Egy nyuszi átlagosan hány évig él? Kb mennyibe kerül egy nyuszi? Lehet fürdetni és sétáltatni? (az utolsót azért kérdem mert tengerimalacot lehet)

2012. aug. 29. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb 6 évig él, az ár attól függ milyen nyuszi, a házi egy ezres körül szerintem, de a különböző fajtatiszta nyuszik kb 4 és 6 ezer körül, attól függ hol veszed, írd be googliba hogy eladó nyuszi, kidob egy csomót. Lehet sétáltatni is, de fürdetni csak ha valamiért tényleg nagyon koszos, könnyen megfázik ha vizes.
2012. aug. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

6-12, de akár már 4 évesen is mutathatják az öregedés jeleit.

Kezdő összeg minimum 30 ezer forint, továbbiakban havonta 10 ezer.

Nem ajánlatos fürdetni, de ha hasmenése volt, és kaki ragadt a szőrébe, akkor kézmelegre állított csap alá tartod a popsiját és kimosod tiszta vízzel a szőréből a kakit.

Van nyuszihám, de az összes nyúl el akar belőle menekülni. Igen kevesen szokják meg a hámot. És akkor is érdemes elhatárolt kisebb kertben sétáltatni, mrt a nagy tér láttán megugorhatnak, és a hám fizikai sérüléseket okozhat rajtuk.

2012. aug. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Nekem négy nyuszim van, abból három elvan a hámban, szeretnek vele sétálni. Az egyik nem igazán bírja mikor feltesszük rá, de ha már rajta van nem zavarja. Sajnos pont Ő az egyetlen akinek muszáj ha kiviszem, mert félek hogy meglép, a többi inkább jön utánam ha kint vannak az udvarom, csak utcára teszem rájuk.
2012. aug. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem szoktatás kérdése, mivel az a nyuszim aki nem szereti annyira, már majdnem felnőttként került hozzánk, egy olyan helyről ahol nem igazán törődtek vele. Amelyik nyuszók meg nálam vannak kis koruktól szeretik, kicsinek meg csak rájuk tettem, és simán elvoltak vele, pedig az egyik hámon egy idióta csörgő is volt, és az se zavarta a nyuszit. De azt azért később leszedtem, mert már engem idegesített.
2012. aug. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

én 6-8 évet olvastam

mi 500 ft-ért vettük fajtiszta

mert mi tanyárol hoztuk ahol ugy van, h mérettől függöen, a nyuszim még csak 6 hetes volt.:D ezért csak 500ft

hat lehet furdetni de vigyazz a fülébe ne menjen viz.:D

amugy vannak malacaim.is es nagyon jol kijönnek egymassal.:D

2012. aug. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy nyuszi átlag 5-8 évig él. Én fajtiszta nyuszit 4000-6500-ig láttam.Lehet fürdetni de csak ritkán és óvatosan. :)Sétáltatni is lehet. :D
2012. aug. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat, mind hasznos volt és ment mindenkinek egy zöld kéz :D
2012. aug. 31. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!