Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen cuccai vannak a hörcsög...

Milyen cuccai vannak a hörcsögödnek?

Figyelt kérdés

Ide leírhatod hogy milyen dolgai vannak. Én nem fogok mindent kitölteni mert én csak kapni fogok majd!

Hörcsögöm fajtája, neve, neme, kora:

Ketrece:(képet is linkelhetsz, de a nevét is leírhatod)

Tápja:(képet is linkelhetsz, de a nevét is leírhatod)

Milyen zöldségeket, gyümölcsöket és egyéb dolgokat adsz neki? (enni)

Van hörcsöggömbje? És ha igen, milyen?

Szoktál (este) játszani a höriddel?

Kézhez van szoktatva? Szereti ha simogatod, játszol vele?



2012. szept. 13. 14:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%
kedves kérdező ne tolj le másokat ha igazat mondanak amúgy a gömb állatkínzás és lehet színes csövet berakni a hörcsögömnek ja és az én hörcsögöm ha NAPPAL elmegyek a ketrece előtt rögtön kirohan a házából és ki akar jönni.Amúgy minden hörcsögös oldal és könyv mást mást ír és te mégis hányat olvastál el? Hmmm
2012. szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem oltogatok, csak az igazat mondom. Egy (nagyon jó) barátomtól tudok mindent, aki állatkereskedésekben szokott kérdezgetni.
2012. szept. 18. 15:15
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem akarlak kritizálni, de az állatkereskedések kb. 70 %-ában nem is tudják, hogy kell egy hörcsögöt tartani. Én a múltkor kérdeztem, hogy megfelelő ez a kis hely egy ekkora hörinek (egy olyan 20 cm x 20 cm széles kis semmi teráriumban volt egy dzsungi), az eladó meg azt mondta, hogy persze, ebben remekül érzi magát. Pedig ez egy kis lyuk egy hörcsögnek... Szóval én sosem érdeklődnék állatkereskedésekben, mert egy csomó hülyeséget mondanak ott.
2012. szept. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Play station 3, TV, házimozi, számítógép, konditerem
2013. jún. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!