Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy csajnak sok jo ruhaja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csajnak sok jo ruhaja van, valamint markas cuccai is vannak, az azt jelenti, hogy penzes a csaladja? Vagy honnan lehet rajonni, hogy penzes csaladbol szarmazik a csaj?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked fogalmad sincs arról, mit jelent pénzesnek lenni :)
2012. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Pénzes csaj kell..??! Ejnye..azok általában csúnyák.. :S:S

Hát lehet,hogy nem a családja pénzes. Például az én régi sulimba jár egy cigány család. Csupa márkás jó cuccaik vannak a cigó csajoknak. DE nemegyszer láttam őket a városban mindig más-más pasival. Tudod "Ha lecumizlak veszel nekem egy farmert?" Másnap meg tiszta hatalmas hólyagok vannak a szájukon. ;) Mert egyébként azok a csajok egy romos házban laknak.. :| Szóval lehet, hogy csak ribanckodással tud ilyen ruhákhoz jutni.


16/F

2012. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ismerem a csajt, nagyon rendes csaladja van, es nem ciguk. O maga is nagyon aranyos, kedves lany, sokszor lattam mar, de ritkan latom pasikkal, ha pasival latom, akkor is csak beszelget veluk. Amugy nagyon sok ruhaja van, es rengeteg markas cucca van neki, egy 4es VW Golfjuk van, valamint valami emeletes hazban laknak.
2012. aug. 3. 17:35
 4/6 anonim válasza:

Akko' gazdag xdd


16/F

2012. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bár bocsi, de egy Golf IV-el még pont nem "pénzes"!!

Ne már, hogy szerintetek az egy felsőkategóriás autó!

2012. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez a pénzesség is érdekes, hogy mennyire tévhitben élnek az emberek. Kb. 1 millió Euros vagyonom van nekem, anyukámnak és apukámnak, de ehhez képest csak 1 kocsi van a házban, az is egy egyszerű Renault, illetve egyáltalán nem kérkedünk a pénzzel. Egyedüli dolog, amire kényes vagyok, azok a ruházati cikkek. De ott is nem azért veszek márkás dolgokat, mert márkásak, hanem azért, mert nagyon jó a szabásuk, kényelmesek és jó anyagokból készülnek. Szerintem akik mutogatják a pénzüket, azok újgazdagok. Van egy találó mondás: Az okos azt is elhallgatja, ami van, a bolond azt is kiugatja, ami nincs.
2012. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!