Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy hörcsőgőm szeretnék...

Van egy hörcsőgőm szeretnék mellé egy másikat elfogadja az egyik a másikat?

Figyelt kérdés
Van egy hörcsőgőm szeretnék mellé egy màsikat elfogadja az egyik a màsikat?

2012. szept. 16. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak párzás idején,amúgy soha.
2012. szept. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

Ha azonos neműek, akkor megölik egymást. A hörcsög magányos állat, egy ketrecben nem lehet csak egyet tartani.

Ha ellenkező neműek, tehát egy fiú egy lány, akkor megtűrhetik egymást, viszont legyártanak egy csomó kishörcsögöt, és nem tudsz majd velük mit kezdeni. Úgyhogy ha szeretnél egy másik hörcsögöt is, külön kell tartanod a mostanitól!

2012. szept. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Együtt nem szabad tartani őket. A hörcsög nem társas állat. Idegesítik csak egymást és verekednek.
2012. szept. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha már sok ideje egyedül van, akkor nem fogja elfogadni a másikat. Én már tartottam együtt fiút lánnyal, és egyneműeket is hosszabb ideig. Soha nem volt velük semmi gond, szép kort éltek meg. Nem tudom, miért írják, hogy a hörik magányos állatok. Már hat éve tartok folyamatosan és eddig soha nem volt olyan, hogy az egyik megölte a másikat.
2012. szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Pedig kicsit sem természetes nekik, ha együtt vannak, magányos állatok!!!
2012. szept. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem volt egy hörcsögöm az első fialásból született egy idő után kaptam még egytet de másik ketrecbe és a régi minden nap csak visított és visított majd csak egyszer beraktuk a másikat is hozzá és onnantól kezdve abba hagyta és mind a kettő fiú
2012. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!