Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit jelent ha a nyuszim...

Mit jelent ha a nyuszim barnás színűt pisil?

Figyelt kérdés

Elég furcsa , de igazából Cuki mostanában!

ÁLLANDÓAN KÖVET!!!! Bárhová megyek a lábam mellett van :)

Ha simogatom követi a kezem, ha ülök korbeugral és ilyen mély hangot ad ki....nagyon örülök hogy ilyen (3napja)

De miért van és a barna pisihez van köze? És az baj?



2012. szept. 17. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A nyuszid ivarzik, szóval azért követ és hümmög, mert nyuszi sexet akar tőled. :) A pisije is azért barna, mert jelzi a "többi nyúlnak", hogy készen áll az aktusra. Szóval nem baj. Ha csak ennyit csinál az jó jel. Az én nyuszim nagyon durván ivarosan viselkedett, mindenhova jelölő pisit nyomott, az ágyamtól kezdve a ruhákig, a falra, a könyvekre. Ezért sajnos muszáj volt ivartalanítanom, azóta minden szép és jó, az ágyamban alszik és nem rondít össze semmit. Ha te nyuszid nem produkál zavaró tüneteket, akkor nem kell ivartalanítani.
2012. szept. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Éreztem hogy ez lehet jaj...:D

És az ivartalanitas után nem lesz rosszabb a kedélyállapota nem változik?ugyanilyen játékos marad?:)

2012. szept. 18. 14:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én nyuszim ugyan úgy rosszalkodik, szaladgál, nyalogatja az arcomat, ha valaki felidegesíti akkor nem hagyja magát, morog karmol, szóval nem változott, csak nem pisil össze mindent. :) Ha tényleg szeretnéd ivartalanítani, akkor egy olyan orvost válassz, aki jártas nyuszikban. Sajnos hallottam olyan esetekről, hogy kontárhoz vitték a nyuszit és ez sajnos a halálához vezetett. Nálunk szerencsére semmilyen komplikáció nem volt, Pamacs nagyon hamar felépült a műtét után.
2012. szept. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is Pamacsunk van! :) Ő majd októberben megy a dokihoz, mert szeretnénk kanapét venni, de tőle nem lehet, mert szanaszéjjel pisilja. Amúgy ő is zümmög. Imádom. :)
2012. szept. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy látszik ezek a Pamacsok már csak ilyen kis kanosak. :D
2012. szept. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!