Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most akkor beoltassam a...

Most akkor beoltassam a nyuszimat?

Figyelt kérdés
Október 20.-án hozhatom el az akkor 5 hetes nyuszimat. Akitől megveszem azt mondja hogy nem kell beoltani, mivel télen nincsenek szúnyogok. Akkor ne oltassam be? Benti nyuszi szóval még kevesebb lesz a kockázat. Mi a véleményetek?

2012. szept. 30. 18:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Remélem azzal tisztában vagy hogyha beteg lesz mennyibe kerül az orvos, ha már az oltáson húzod a fogad
2012. okt. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Mellesleg csak ugy mondom nem szép látvány ha elkapja. Borzalmasan fog kinézni, levegőt is alig fog tudni venni egy idő után és rettentően fog szenvedni.
2012. okt. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Tavasszal is ugyanúgy 2 oltás kell neki, csak mondom... De utána már csak évente kell.

Legalábbis mi úgy oltatjuk őket, hogy áprilisban kapnak 1 kombináltat (RHD 1 év, myxo fél év). Tehát RHd ellen egész évben be van oltva, myxo ellen pedig pont addig, amíg az udvarra ki szoktam tenni.

1 oltás 2500 ft nálunk..

2012. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Különben a nyuszi érdekében ne hozd el, mert ha tényleg 7000 ft miatt ilyen vagy, akkor mi lesz, ha folyamatosan vágatni kell a fogát mondjuk...


Ketrece van már? Csak mert tudod használtam is legalább 5000 ft...

2012. okt. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
nem az hogy húzom rajta a fogam de próbálok reálisan gondolkodni. Még nem döntöttem el hogy mi legyen de október végén lesz 6 hetes akkor adhatnám be neki az elsőt. Aztán november végén a 2.at és még 2-3 hét mire kialakul a védettség akkor meg már nem nagyon vannak szúnyogok... Mellesleg igen van már ketrece új és 10ezer volt. Mindene meglesz és el fogom hozni, most csak próbálom átgondolni hogy mire lesz még szüksége és mire nem
2012. okt. 1. 21:18
 16/21 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok, sajnálom a nyuladat, nem lehetsz több 15nél. Gyerekes vagy, képzeld az én nyulam 6hónapos, és már több mint 80ezerbe van, mégis szeretem és amit kell megadok neki, kifizettem az oltását, és nem haltam bele,mert szeretem és szeretném ha sokáig élne.

Mi a f*sznak kell neked nyúl ha sajnálod rá a pénzt, te szerencsétlen????? már most spórolni akarsz, mi lesz késöbb???add olyannak aki ért hozzá!!!!!!!!!!!!!!!

2012. okt. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen remélem jó érzés leoltani mindenkit így név nélkül... Amúgy gondolom a kedves válaszoló biztosan mindent tudott már az elején... Ja és azért is elnézést kérek hogy nem vagyok úgy eletesztve mint mások de a gyerekeimnek szeretném megadni amit meglehet. Ja és több vagyok 15 nél, ez sem jött be. És egy kérdést írtam ki amire válaszokat vártam de nem azt kértem hogy így oktasson ki valaki....
2012. okt. 2. 06:15
 18/21 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. nekem pedig az a kérdésem hogy minek irsz ki kérdést ha kb senki tanácsát nem fogadod meg??? hiszen te már eldöntötted mit akarsz, akkor felesleges kérdezni. Ja igazán nincs mit a kioktatásért, felelőtlenség állatot tartani egy olyan embernek, aki mielőtt megveszi nem szerez és nem olvas kellő információt illetve már most spórolni akar. Én sem vagyok eleresztve, de akkor szereztem be a nyulat, maikor már dolgoztam és volt pénzem, illetve amikor már szinte minden hasznos infot beszereztem róla, és azt mondtam: igen ezek ellenére is akarom és vállalom!
2012. okt. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

1. honnan tudod hogy nem fogadom meg a tanácsokat?

2. nem tanácsokat kértem a kérdésemben hanem VÉLEMÉNYT

3. most olvasgatok utána a dolgoknak amint már írtam 20.-án mehetek a nyusziért, és már elég sok dolgot megtanultam róluk és még mindig van több mint 2 hetem.

És kikérem magamnak hogy azt állítsd rólam hogy felelőtlen vagyok! Kikérem magamnak! Nem is ismersz, nem tudsz rólam az ég világon semmit nekem ne mondjál ilyeneket így név nélkül. Gondolom élőben nincs ekkora arcod mint így név nélkül. Istenem ez annyira jellemző...

2012. okt. 2. 15:13
 20/21 anonim ***** válasza:
élőben nagyobb:))
2012. okt. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!