Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek? Hogyan vegyem rá...

Mit tegyek? Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy imádott nyuszimat bevihessem a házba a hideg időkre.

Figyelt kérdés
Nem hiszem hogy megengednék.
2012. szept. 14. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Ezt azelőtt kellett volna tisztázni, hogy magadhoz veszed az "imádott nyuszit".


Szegény állat is többre menne kevesebb imádattal és több megfontoltsággal... :(

2012. szept. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad milyen fajta, méretű nyuszi, és milyen ólban van.

Törpe nyulat, szoba ketrecben nem lehet szabadban tartani, de ha egy órás nyuszi, zárt istállóban, szigetelt ketreccel, akkor nem fog fázni.

2012. szept. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom.Probaltam mindenre odafigyelni .Nem szoba ketrecben vannak.És nem szabadban.Persze ketten cvannak.Van egy oroszlán fejü nyul és egy házinyuszi.Nemrég kaptak egy nagyon nagy lábakon állo ketrecet.A garázsban vannak.Apa azt mondta biztositja a meleget nekik.Elvileg a kazánház mellet lesznek mert az is a garázsban van.Nyul tenyésztők azt mondtak hogy télen egymáshoz bujnak majd és nem fognak fázni.De én félek.Sok almot rakunk be nekik és szénaágyat.meg egy rongyot.
2012. szept. 14. 14:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez amit leírsz, hideg ellen teljesen szakszerűnek tűnik. Az én nyuszimnak +20 fokon folyamatosan melege van, és hűti magát a csempén. Nem vagyok profi a kinti tartásban, de a nyuszik hőérzete biztos hogy más, mint az emberé.

A többiek majd megmondják, hány fok körül kezd fázni egy törpe nyuszi. Szerintem nálatok annál több lesz. Ha nyugtalan vagy, tegyél ki egy hőmérőt és ellenőrizd. :)

A hirtelen hőmérséklet váltást viszont rosszul bírják. Szóval inkább te menjél ki hozzájuk nyuszizni, ne őket vidd be melegedni.

2012. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi hogy annak látod.A garázsba persze mindig be mehetek.Ott van a szobám mellett csak az az egykár hogy kint van az egyetlenbejárat.

Elvileg most fogja apa megkérdezni a tenyésztőtöl hogy mit tegyünk.

Voltak hullámos papagájaink es azok is ott voltak.

2012. szept. 15. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!