Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tehetnék ha nyakamon...

Mit tehetnék ha nyakamon maradt egy megunt törpenyúl? Normális jelentkező nincs rá. Nyúlmenhely nem igen van ahogy néztem. Ötlet esetleg? Pörköltrecept és antiochiai szent gránát sem jöhet szóba.

Figyelt kérdés
Se időm se sok helyem neki este pedig rohadt hangos. Nem szeretném megtartani.
2012. okt. 2. 14:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Sajnos csak most tudok reagálni rá.

Ahogy azt írtam NEM ÉN untam meg csak megmentettem a "leszarom mi lesz vele" gazdájától. Úgy néz ki találok neki otthont ez a napokba kiderül. Egyébként Pesti lakos vagyok.

2012. okt. 9. 00:42
 12/13 anonim ***** válasza:
Drukkolunk, hogy jó helyre kerüljön a nyuszó! Egyébként a válaszadók többségének sikerült eljuttatni az agyáig, hogy nem te untad meg :) Szép tőled igazából, hogy segítesz rajta!
2012. okt. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem is azt írtam hogy a kérdező unta meg, csak azt hogy nem értem hogy lehet megunni egy állatot?!! Tök mindegy hogy a kérdezőről, vagy az ismerőséről vagy kis pistáról van szó. Eljutott az agyamig már az elején hogy valószínű nem a kérdezőé a nyúl, de attól még a véleményem meg lehet a dologól.
2012. okt. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!