Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy nyuszim, most kaptam...

Van egy nyuszim, most kaptam néhány napja. De már igazából nem nagyon látom a jó oldalát, de annyira a szívemhez nőtt, hogy nem tudnék megválni tőle, csak elég nehezen. Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Szóval van egy 1 hónapos nyuszim(törpe)és nagyon szerettem volna ,de most már nem nagyon szeretnék,de megválni sem tudnék tőle,mert mindig olyan 1-2 óránként ki kell engedni ,hogy szaladgáljon egy kicsit,este nem hagy aludni mert ki akar jönni,a tisztán tartással még nincs is baj,csak azzal ,hogy elég sűrűn ki akar jönni,még éjszaka is,és én meg reggel 7:15-től fél 1,fél 2,van amikor 4 órakor jövök haza,utána még tanulok pihenek,és még vigyem közben sétálni ,játsszak vele ...stb.És ezt csak nekem kell,mert anyukám este 6-7 kor szokott haza jönni ,apukám ki tudja mikor...szóval,értitek?...De ne értsetek félre mert imádom ezt a nyuszikát,mert nagyon aranyos ,nagyon kis puha meg minden...de inkább az a baj hogy este nem hagy aludni,mert igaz csak 2-3-szor szokott felébreszteni,de akkor csak felébreszt,nem hagy aludni,máshová meg esetleg a nappaliba tudnám vinni de ott sincs nagyon hely...ezért gondolkodtam rajta,hogy esetleg visszavinném,és eladnám a ketrecet,meg a cuccokat...de a nyuszitól nem nagyon tudnék megvállni...Ti mit tennétek a helyemben?

2012. okt. 2. 19:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként rengeteget jásztok vele :)
2012. okt. 3. 16:20
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha van nyuszid akkor az életedet és a környezetedet hozzá kell alakítanod.

Én nem mehetek el itthonról úgy, hogy ne lennék itthon legalább pár órát, hogy foglalkozzak vele. Tehát a másnál alvás elég bonyolult.

Szóval én hozzá alakítom a napirendemet, együtt tanulunk, együtt olvasunk.. :) Hazaérek délután és onnantól kezdve kint van addig, amíg el nem megyek aludni.

2012. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát igen... EZT HÍVJÁK NYÚLTARTÁSNAK!!! szerintem vagy vidd vissza vagy ajándékozd el. Ha nem akarod akkor elmondom: ilyenkor kell vele a legtöbbet foglalkozni. mikor még nincs meg 3 hónapos. minden nap órákat kell vele játszani. az öledbe venni, hagyni hogy mászkáljon körülötted. minden féle finomsággal kedveskedni neki. mikor még ilyen pici CSAK ÉS KIZÁRÓLAG UBORKÁT ehet zöldségként. egy ping-pong labdát gurigass neki. egy idő után rájön hogy az jó játék. csinálj neki gurigákból alagutat vagy éppen mini akadálypályát. mikor kicsi volt rengeeget játszott a testvéreivel. játsz vele te is sokat! egy kis prüssel kergesd meg hasonlók. 6hetes től 3 hónapos korukig a leglükébbek, a legcukibbak és a legtanulékonyabbak egyben. Szánj rá sok időt! tanísd meg trükkökre, szoktasd pórázhoz, neveld szobatisztaságra. a nyulak nagyon tudnak unatkozni! de ha sokat foglalkozol vele akkor megéri! ;)
2012. okt. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezt uborkás dolgot nem tudom honnan vette az utolsó. Alapból nem kaphat zöldséget egy darabig, kivétel, ha tudod, hogy már kapott, mikor az anyukájával volt. Ha nem vagy benne biztos, akkor mint a kisbabáknál fokozatosan vezesd be az új zöldségeket és gyümölcsöket. Hámozni kell mindent, meg megmosni.
2012. okt. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!