Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet az oka annak, ha a...

Mi lehet az oka annak, ha a törpehöri úgy csinál, mintha csuklana?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem észre, két lány hörink van, két külön terráriumban, már azon is gondolkodtam, hogy vhogy kommunikálni akarnak, mert általában egyszerre csinálják! Hallottatok már ilyet?!
2008. máj. 19. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is lány törpehörim van és észleltem ezt a "csuklást" is.Nem tudom mi az oka,de szerintem nincs ok aggódásra mert egy idő után abbahagyja. :)
2008. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is szokott a lány törpehörim csuklani de én sem tudom mért XD de tök cukik
2009. márc. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a fiú patkányom csuklik, a törpehörieimet még nem láttam csuklani, de am én se tom az okát h a pateszka miért csuklik..először megijedtem h baja van, de mostmár úgy vagyok vele h mi emberek is csuklunk:)
2009. márc. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
oh, ezek a hörik meg pateszkák milyen csuklósak...
2010. szept. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!