Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan tudhatom, hogy a süni...

Honnan tudhatom, hogy a süni meghalt-e vagy csak téli álmot alszik?

Figyelt kérdés
A kutyám talált egy sünit.Amikor észrevettem elvettem tőle behoztam a melegbe de össze van gömbölyödve és nem csinál semmit.

2012. okt. 10. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tegnap séta közben mi is találunk egyet (kutyám találta), de ez nem aludt. Most keresnek maguknak téli vackot. Tedd dobozba és várd meg, hátha kidugja az orrát. Talán nagyon megijedt.
2012. okt. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Háát... Tegnap éjjeltől nem dugta ki:-( Illetve reggeltől mert éjjel ugye én alszom.
2012. okt. 10. 13:08
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
hát szerintem a sünit kint kellett volna hagynod! ott vannak a családjai, táplálékai most a hidegből beviszed a melegbe majd újra kiviszed a hidegbe. szegény állat miért nem lehetett kint hagynod. MIÉRT AVATKOZOL bele az életébe???? aztán lehet hogy téliálmot alszik xD azért nem kel fel
2012. okt. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Gondolom mikor meg van halva akkor az látszik rajta, bár még nem láttam halott sünit.

Szerintem vidd vissza ahol találtad, biztonságos helyre, hogy a kutya ne tudja újból megtalálni, és lehet, hogy elmegy az éjszaka.

2012. okt. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mert jót akartam neki mivel ha a 600-700s súlyt nem éri el akkor elpusztul.Gondoltam befogadom.Egyébként a sünik nem "összetartóak" nem családban élnek hanem megy mindegyik a maga dolgára persze ha már nem szopnak...
2012. okt. 10. 13:23
 6/12 bamboochatheone ***** válasza:
2012. okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
A sünik éjjeli állatok,de próbálj neki langyos tejet adni,állítólag azt szeretik. Bár fogságban lehet,hogy időre van szüksége ,ahhoz,hogy kedve legyen enni.
2012. okt. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot....Gondolom ha meghalt volna szegény akkor nem maradna begömbölyödve...
2012. okt. 10. 14:02
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha meghalt volna valószínűleg el lenne ernyedve a teste... Szerintem engedd vissza a szabadba hogy kereshessen magának téli vackot vagy ha nem vagy biztos benne hogy egészséges akkor vidd el állatmentőkhöz vagy egy állatkertbe/vadasparkba ott majd megvizsgálják.

Egyébként nem jó nekik a fogság, eddig kint élt szabadon most meg egy dobozban. A sün elég szagos állat és tele lehet bolhákkal amik simán átmennek rátok is.

2012. okt. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Találtam egy jó kis oldalt, ha esetleg még nem olvastad:

[link]

2012. okt. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!