Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem szeret a nyuszim? Vagy...

Nem szeret a nyuszim? Vagy fél tőlem?

Figyelt kérdés

Kb 3 naponta van olyan, hogy akarja, hogy simogassam, máskor mindig elugrál 1-2 simogatás után.

Kézben lenni nem szeret, ölemből egyből leugrik.


Nem szeret engem? 2 éve van nálam.


2012. okt. 10. 13:39
 1/6 anonim válasza:
Szeret ő csak nem mindig van szükségük simogatásra :)
2012. okt. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Régen kiabáltam vele 2-3x, mert nagyon rossz volt.. Lehet, hogy amiatt ilyen?:(
2012. okt. 10. 13:47
 3/6 anonim válasza:
Önálló személyisége, egyedi jelleme van, nem te döntöd el,h ő mikor akarja h simogasd :) Nekem a macskám volt ilyen, de h megöregedett( 11éves) már sokszor magától jön oda.
2012. okt. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De szeret:) csak a nyuszik ilyenek, nem sokáig vannak meg egy helyben, kivéve amikor pihennek:)
2012. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A nyuszik nem sértődősek! Ugri a körömvágást, fésülést állatkínzásnak tartja, mégis sokkal kedvesebb utána, mint előtte.

(Csóri egy hatalmas szőrpamacs, hetente kell fésülni.)


A nyuszik ugrándozás közben oda nyomnak egymásnak 1-1 puszit, aztán arrébb ugrálnak. Nyilván a te nyuszid is gyorsan feltöltődik a simivel, aztán más dolga van.

Ha neked kevés ennyi szeretet, akkor a futtatás végén, amikor magától is elfekszik, kapd ölbe, és finoman ujjheggyel masszírozd a füle tövét, nóziját. A tenyérrel, egész-hátat-simit, annyira nem élvezik. Laposak lesznek tőle. :D

Neked is vannak jogaid az ölbe nyúlhoz! Ha nyugtalan, takard le a szemét, vagy engedd, hogy eldugja a buksiját, de ne engedd el soha, amíg nem nyugodt. Ne a menekülés legyen az utolsó emléke az ölben heverészésről, hanem a nyugalom, és a biztonság.

2012. okt. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Török Éva válasza:

SZERINTEM BIZTOS , HOGY SZERET A NYUSZID !

VALÓSZÍNŰNEK TARTOM ,HOGY OLYAN TULAJDONSÁGOKKAL RENDELKEZIK ,HOGY NEM MINDIG IGÉNYLI A SIMOGATÁST !

EGY ÖNÁLLÓ TALPRA ESET NYUSZIKA !

2012. okt. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!