Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért pisili le mindig a...

Miért pisili le mindig a kezemet a degum?

Figyelt kérdés

2 fiú degum van, már nálam vannak egy ideje. Eddig nem volt velük semmi gond, de az egyikük a héten már harmadjára pisilt bele a tenyerembe. Direkt csinálhatja, vagy beteg, vagy mi lehet vele?

Ma, amikor rám pisilt sem vettem őket ki csak pár percre, és közvetlen a nyitott ketrecajtó előtt álltam, ezért sem értem, miért csinálta.



2012. okt. 10. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel kistestű állat, ezért gyakran ürít. Nyugi az enyém kb 2 percenként csurgat, függetlenül attól hogy hol van épp.
2012. okt. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De eddig nem csinálták ezt, és most is csak az egyik.
2012. okt. 10. 18:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Udvarol neked. Kifejezi, hogy az övé vagy.
2012. okt. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A deguknál a szagok nagyon fontosak. A közös szag azt jelenti, hogy egy klánhoz tartoztok. Tehát ez egy kedves gesztus a degudtól. Azt mutatja, hogy egy csapat vagytok. Szeret. :)
2012. okt. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor megnyugodtam, ha ez nála valami pozitív dolgot jelent.
2012. okt. 11. 15:12
 6/7 anonim ***** válasza:
A fiú deguk szoktak így jelölgetni. Voltak lány deguim is, ők ezt nem csinálták, csak ritkán.
2012. okt. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Svarba Andrea válasza:
nekem is lepisili a kezem a degum. Amint kiveszem a ketrecből azonnal lepisil.Az az érdekes , hogy a férjemet nem pisili le.
2012. okt. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!