Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik kisállat a legragaszkod...

Melyik kisállat a legragaszkodóbb, és legnyugisabb?

Figyelt kérdés

A kutyán kívül értem. :)

Köszönöm a válaszokat!



2012. okt. 18. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
macska: ) szerintem.
2012. okt. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
Bolha igen ragaszkodó tud lenni, és csak olyankor mozgolódik, ha éhes.
2012. okt. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az lehet hogy a macska ragaszkodó, de hogy nem a legnyugisabb az biztos. Egész nap itt nyüszög nekem ez a qrva macska, nem lehet fél percre magára hagyni mert már hisztizik.

Pedig azt mondták egy felnőt macska tök jól el van egyedül, hát nem.

2012. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kisemlősök közül a leragaszkodóbb a patkány vagy a törpenyúl, a legnyugisabb a tengerimalac. De minden fajban vannak önállóbb és ragaszkodóbb, nyugisabb és izgágább példányok. Ez a nemtől, kortól és tartástól is függ.

Én személy szerint a törpenyulat ajánlom. Aranyos, szőrös, akár egy órán keresztül is tűri a simogatást, és sokan szeretik. A patkányok is ugyanolyan ragaszkodóak, de sokan azért nem tartanak, mert jajj, az patkány, undorító és gonosz. Tengerimalacaim is voltak, egyedül és párban tartott is. Az egyedüli ragaszkodott jobban az emberekhez, és nyugisabb is volt, de látszott rajta, hogy boldogtalan társ nélkül. Deguknál van tapasztalatom még, ők imádnak a gazdin rohangálni, és alapból körülötte lézengeni. De nem valami nyugisak :)

2012. okt. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem van két fiú patkányom, a lehető legédesebb, legragaszkodóbb és nyugisabb kisemlősök. És nagyon okosak, be tudod őket tanítani trükkökre is. És most természetesen a tenyésztőtől vásárolt házi patkányra gondolok, nem a vadra.
2012. okt. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 loislane válasza:
én egyértelműen a tengerimalacot javaslom :) iszonyat nyugis, és hálás állat. mi imádjuk :)
2012. okt. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
tengerimalac
2015. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!