Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy kell tartani a tengerimal...

Hogy kell tartani a tengerimalacot?

Figyelt kérdés
Fogok venni, de tudni akarom, hogy hogy kell tartani, hogy mik a tapasztalatok.. :)) oldalakat ne linkeljetek, mert mindenhol külömböző hülyeségeket írnak..

2012. nov. 20. 18:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egyébként a válaszom egy részét, amit bemásoltam, egy másik kérdésre adtam (Mennyibe kerül havonta egy tengerimalac tartása? vagy vmi ilyesmi). Gondoltam ebből a válaszból is tanulhat a kérdező valamit.

Ennyit a kötözködőkről itt a gyakorin..

2012. nov. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
sziasztok
2012. dec. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

nekem 23 évig élt a tengeri malacom én atam neki fog koptatot atam neki ijen tápot fenyőfa forgácsot tetem alá és mág atam neki vizet nem tom nektem mekora az akváriumotok vagy a ketrecetek de nekem 3 méter vol és 50-cm-vol az átmérö nektek kb mekora?nemtom de ha valakit érdekel eza mit leirtam örülök a tengerimalacnak kel a nagy tér sok enni és sok viz de sporolhatonk mungyuk a : répával meg káposztával meg dinyével meg mandarinal stb. na remélem hasznos lesz ez az irás mert én nagyon szeretem a malacom ugye bár tengerimalacoma és nem a rendes malacot meg lehet még neki adni banánt szölöt sárga dinyét és valaki megeszi a tengeri malacot csak hogy tugya tok rola de amugy nagyon szeretném ha nekem válaszolnának visze jol esne na sziasztok joléreszteme magam remélem ti is és hasznos lesz ez a szöveg ugye remélitek ti is na mindeggy

Molnár Levente voltam

2012. dec. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

sziasztok

levi vok megint

2012. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!