Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszitartók! Mi a véleményetek?

Nyuszitartók! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt az oldalt mostanában hoztam össze, egyelőre még kezdetleges, még sokat fog alakulni.

Az ötlet, hogy ezt megcsináljam onnan jött, hogy nagyon sok buta kérdést tesznek itt fel az emberek a nyúltartással kapcsolatban, elképesztő, mennyire tudatlanok tudnak lenni, akiknek egyébként van nyuszijuk, ezért úgy döntöttem, egy helyre összeszedem minden tudásomat és tapasztalatomat a nyúltartásról, hogy így próbáljak meg segíteni másoknak. (na meg túl sokszor írtam le ugyanazokat a válaszokat egyforma kérdéseknél, így már meg van írva előre) :)


Negatív kritikát is szívesen fogadok, csak legyen építő jellegű!



2012. nov. 23. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó az oldal, csak egyenlőre elég unalmas. Ugyanazokat a dolgokat írod le, amik torpenyul.hu-n vannak, meg ilyesmi oldalakon. Nem azzal van gond, hogy ezeket mégegyszer leírod, hanem hogy ugyanolyan stílusban írod le, mint máshol. Több személyes tapasztalattal, személyes tanácsokkal még nagyon jó oldal lehet belőle! Sok sikert!
2012. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, elég sok személyes tapasztalatot beleírtam a bejegyzésekbe, pl hasmenéssel, körömvágással, fogkoptatással, szobatisztaságra neveléssel kapcsolatban (többek között).

De ez még csak a kezdeti stádium, az alapinformációkra volt szükség első körben, még nagyon sok mindennel fog bővülni az oldal. Igyekszem majd sok saját fotót, és személyes sztorit beleírni.

De egyébként amiket így leírtam azok mind saját tapasztalaton alapulnak, és saját véleményt tükröznek, nem más oldalakról kimásolt dolgok.

2012. nov. 23. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor jó! Később biztos nagyon jó oldal lesz! :)
2012. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bajnokfiu válasza:
Hasznos ! mindenképpen! nekem évekkel ezelőtt (még internet sem volt nagyon ) egyszer 40 nyuszim pusztult el, mert nem értettem a nyári tartásukhoz. fertőzést kaptak. Azért tematikusan kicsit egyszerűsítenék (oldal vázlat), hogy átlátható legyen.
2012. nov. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!