Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy ekkora ketrec elég egy...

Egy ekkora ketrec elég egy hörcsögnek?

Figyelt kérdés

Régebben 2 tengerimalacot tarottam benne, akik több mint 8 évig éldegéltek boldogan ebben a lakásban. Egyébként nagyon sűrű rácsozású ketrec, egy hörcsög sem fér ki belőle, de nagyon jól szellőzik.


A méretei:

Hosszúság: 140 cm

Szélesség: 80 cm

Magasság: 120 cm


A ketrecről bővebben:

Ez egy három emeletes ketrec, melynek az emeleteit szétszedve 3 külön ketrecet kaphatunk. Nagyon biztonságos, mindegyik emelet 'teljes', leesni még egy höri sem tud róla. Van még benne 2 etető, 2 itató, 2 fa házikó, 3 falétra, és még fa játékok. Persze egy etetőt, házikót és itatót ki fogok venni.


Egy lány aranyhörcösgöt szeretnék benne tartani.


Ui: A hörcsög tartásával kapcsolatosan légy szíves ne írjatok, mivle utánanéztem könyvek formájában. (az internetben nem annyira bízok)

A válaszokat előre is köszönöm!

20/L



2012. dec. 1. 15:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Okés, amúgy is, már egy cső is van vagy 600 Ft :).

Am mindenkinek ment a zöld kezecske :)

2012. dec. 2. 16:02
 12/19 A kérdező kommentje:

Mátr meg is vettem a kicsikét, kb. 4 hetes. Még nagyon félénk, de még nem veszem ki, hadd szokja még az új helyét. :) Remélem, hogy kézhez tudom majd szoktatni, és nem fog harapni.

Egyébként ő az első hörcösgöm :).

2012. dec. 3. 14:25
 13/19 anonim ***** válasza:
Egy fél kisujjkörömnyi trappista sajttal próbáld magadhoz csalogatni. Rakd az ujjad végére és várj, hogy magától levegye és megegye. Nálam ez mindig bejött a szelídítés legelején, szóval már 6 éve így szelídítek dzsungikat. :D És eddig mindegyiknél bevált. :)
2012. dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszi, majd kipróbálom^^. :)
2012. dec. 4. 14:38
 15/19 anonim válasza:
0%
Jók a méretek csak legyen párja a hörcsögnek mert, akk. akvárium nagy lesz neki.
2012. dec. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ne legyen párja semmiképpen se, mert szétszedik egymást, még akkor is, ha tesók. És a hörcsögöket terráriumban tartjuk... Teljesen jó neki a hely, legalább ha berendezi egy csomó mindennel, még marad helye szaladgálni és túrni a forgácsban.
2012. dec. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
NE rakj neki párt. Megölik egymást. Ha pároztatni akarod, akkor csak abban az időszakban engedd össze 1 másikkal, mikor a nőstény tüzel. De amugy meg szétszedik egymást fél perc alatt. A hörcsög NEM társas lény....
2012. dec. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
* Nekem van 2 hörim, együtt tartottam őket kb 1 hétig, de utána egymásnak estek, úgyh külön vannak. Amint összeengedem őket, már ugranak is 1másnak, még ketrecen keresztül is. :/
2012. dec. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zöld kéz, kivéve a # 15/18-asnak.

Amúgy tudom, hogy egyedül kell őket tartani, és nem is akarok mellé párt :).

Amúgy tegnap kiírtam ezt a 'kérdést': http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__3773771-s..

2012. dec. 19. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!