Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 fiú höri nem fér össze?...

2 fiú höri nem fér össze? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám h van egy Dzsungáriai törpehörcsögöm (fiu) kb. 10-11 hónapos. Viszont most kaptam egy ezüst hörcsögöt ami ugye jóval nagyobb mint a törpehöri ő viszont még csak 6 hónapos viszont ő is fiú. Összeraktam őket egy 'semleges' területen ahol még eggyik sem járt. Viszont a törpehöri neki esett a másiknak.. (többször is probálkoztam ) szerintetek lehetetlen őket össze szoktatni ? olvastam h a törpehöri nem egy 'békés' állat de szerintetek semmi esély nincs rá h egy keterecbe lakjanak?
2012. dec. 5. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne próbálkozz! Nekem volt két hörim, összeraktam őket, elég jól megvoltak, néha verekedtek, aztán egyik reggel arra ébredtem, hogy az egyik kiharapta a másik oldalát. Állatorvos kezelte sokáig, de végül nem sikerült megmenteni. A hörcsögök nem valami békés állatok.
2012. dec. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi esély. Még egy fiú és lány hörcsög is összeverekszik időről-időre, nemhogy két, területét védő hím.

Sajnos külön kell tartanod őket.

2012. dec. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ne, mert megölik egymást.
2012. dec. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy ketrecben csak egy hörcsögöt szabad tartani.
2012. dec. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne próbálkozz az összeszoktatásukkal! A hörcsögök magányos állatok, nem tűrik meg a másik jelenlétét. Főleg a dzsungáriai törpehörcsögök szoktak agresszívan fellépni a fajtársaikkal. Egy ketrecbe csak egy hörcsögöt lehet tartani. Nem ajánlom, hogy akár ketrecen kívül is összeengedd őket, mert csúnya vége is lehet a dolognak.
2012. dec. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!