Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyiket ajánlanátok?

Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Ti melyiket ajánlanátok inkább?


Tengerimalacot vagy hörcsögöt?


2009. aug. 20. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább tengerimalacot. Tovább él és dögönyözhetőbb:)
2009. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tengerimalac jobban tettszik, de a hörcsög is aranyos, a tartásuk hasonló csak nagyobb ketrec kell a tengerimalacnak.
2009. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De több is a macera vele, nem? :D


A tengerimalacot lehet vinni sétálni egyébként?

2009. aug. 20. 11:39
 4/13 anonim ***** válasza:
Manapság már bármilyen állatot lehet vinni sétálni, lehet kapni hámot is, csak vigyázni kell vele, hogy nehogy elkapjon valami betegséget.
2009. aug. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A tengeri malacot kézbe lehet venni simogatni, elég neki egy nagyobb ketrec egyszintes és egy házikó, ki lehet engedni és könnyü megfogni a szobában. Udvarra kilehet vinni de utcára nem. Az udvaron is figyelni kell nehogy macska kutya arra járjon. Többet is együtt lehet tartani.


Hörcsögöt nem lehet nagyon kézbe venni, sokszor harapja a gazdáját is. Ha elengeded a szobában akkor nagyon nehéz megfogni, kis résekben is elfér. Viszont lehet nekik szuper csörendszereket venni, meg szuper ketreceket ahol ki be bújkál, fut a kerékben stb... ha elég mély a ketrec 10-20 centi mély az alja és tele tezsed faforgáccsal akkor bele ássa mágát és a forgácsba épít fészket. Szóval a hörik annak jók akik nem akarják sokszor ölbe venni, mert nagyon jópofák tudnak lenni.

2009. aug. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hörcsögöm az volt, csak nem rég elpusztultak, és most nem tudom, hogy vegyek megint hörcsögöt, vagy inkább tengerimalacot! (meg lehet, hogy ez már kicsit "dedós" lenne nekem, majdnem 20 évesen! :D)
2009. aug. 20. 11:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Az állatszeretet nem korfüggő. Aki nem engedheti meg magának, hogy kutyája vagy cicája legyen, az nyugodtan tartson rágcsálót. Egyébként is ez abszolút a Te dolgod, ha szeretnél, akkor vegyél. Macerásabb a táplálását illetően a malacka, de megéri:)
2009. aug. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

22 vagyok és 2 madarat, 4 tengerimalacot tartok! Ez nem gyerekes dolog! Szeretni egy állatot jó! Imádom a malackáimat,de van 'hátrányuk' is: amióta megvannak nincs olyan ruhám amelyik ne lenne szőrös (mivel ők hosszúszőrűek)...viszont, nem tudom hogyan tudtam úgy élni, hogy ők nem voltak!

Mellesleg annyi kisállat van még ami nagyon jól tartható. Pl. csincsilla? nyuszi? degu? Rajtuk még nem gondolkodtál?

2009. aug. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Mifelénk nem lehet ilyen állatokat kapni! :D


Tengerimalac, hörcsög, teknős, madarak és ennyi!


Egyébként van még 1 yorshiire terrierünk, őt a múlthéten hoztuk ide! :D


De én szeretnék egy tengerimalacot vagy hörcsögöt, csak dönteni nem tudok!

2009. aug. 20. 11:58
 10/13 anonim ***** válasza:

:D én malac párti vagyok! Jó hogy lehet őket simizni! Szerinted melyik az aranyosabb? [link]

[link]

Olyat vegyél amelyikhez jobban húz a szived!

2009. aug. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!