Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögöt lehet fürdetni?

Hörcsögöt lehet fürdetni?

Figyelt kérdés
ha igen, akkor hogyan?
2009. aug. 21. 20:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell fürdetni. Tisztán tartja magát.
2009. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Értem!


De ha megfürdetném lenne baja?

2009. aug. 21. 20:48
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Igen, megfázna és kinyuvadna, vagy lehet hogy fürdetés közben kapna sokkot és attól nyuvadna ki!!


A rágcsálók a patkány kivételével iszonyodnak a víztől!!


Ha a szaga zavar akkor azon a fürdetés sem segít mert ök így érzik jól magukat és ez is egyféle kommunikáció náluk!!

A pisijükkel jelölik ki a területüket meg persze belefetrengenek...Hiába fördetnéd meg 2 nap mulva ugyan olyan büdös lenne..

2009. aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
Nem lenne baja de óvatosan bánj vele. A feje semmiképp ne legyen vizes. Kéz meleg vízben fürdesd és sampont vagy ilyeneket NE használj. Ha kész, akkor csavard be egy kéztörlőbe( tudodamilyetovibanhasználtál) és addig ne is nagyon tedd vissza a helyére amíg nem száraz teljesen.
2009. aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Elözö vagyok, ha gyakrabban cseréled az almot, mondjuk naponta akkor kevésbé lesz büdös...
2009. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
37%
Hello, nekem is van hörcsögöm és már többször is fürdettem akkora vízben hogy úszhasson, természetesen langyos vízben. Semmi baja nem lett egy kis idő múlva kivettem és lazán ráterítettem egy törölközőt. Miután megszáradt vissztettem és nem úgyvettem észre, hogy túlzottan megrázta a dolog.
2009. aug. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha szaga van, az nem a hörcsög szaga, hanem az elhasznált alomé. Naponta kell cserélni, különösen abban a sarokban, ahová piszkít. Akkor nem lesz szaga. Időnként a terráriumot is mosni kell, amiben tartod.


A rágcsálók tudnak úszni ösztönösen, ha langyos vízbe tszed, ahogy az egyik válaszoló írta, szépen megfigyelheted, milyen ügyesen úszik. Csak aztán meg ne fázzon és el ne hulljon tüdőgyulladásban, mert azért mégsem sem vadon élő, ellenálló állat, hanem tenyészett, nemesített, érzékeny jószág.

2009. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Ne kínozd azt a szerencsétlent. Nem azért úszik, mert annyira élvezi, sőt kifejezetten utálja a vizet.
2009. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%
Én pont almot cseréltem a hörikémnél, mellettem volt egy tál víz. Épp megfogtam, kiugrott a kezemből, na hova ugrott, és hol úszkált nagy élvezettel? :)
2009. okt. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%

az élőtem kettővel írónak:te kis mocsodék!!!honnan tudod hogy melyik höri szereti a vizet???a macskám pl:imád fürdeni nyáron ha lát egy vödröt vagy egy lavórt beleugrik.és mindenki azt állítja hogy a macska utál fürödni.

LEHET HOGY AZ Ő HÖRIJE SZERET FÜRDENI A TIED MEG NEM.NA???ÉS AKKOR MI VAN???????????

SEMMI



az üzenet írójának:fürdesd nyugodtan de csak akkor ha nem zavarja.az enyém mostanában már naponta kimászik az akváriumból és a fürdőszoba felé veszi az irányt.

2009. okt. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!