Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögöt lehet fürdetni?

Hörcsögöt lehet fürdetni?

Figyelt kérdés
ha igen, akkor hogyan?
2009. aug. 21. 20:42
1 2
 11/15 anonim válasza:
én már fürdettem a hörcsögjeimet, az egyiknek tetszett a másiknak nem.. tehát hörcsögfüggő XD amúgy én olyan 5 naponta takarítom őket, és egyáltalán nincs szaguk. mondjuk ezek törpehörik de sztem nem nagyon térnek el a többitöl
2010. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Miután elolvastam ezeket a válaszokat, megpróbáltam... (a hörcsögeim elszaporodtak, és négyen vannak egy "kétszemélyes terráriumban"), viszont nincs időm naponta takarítani őket ezért elég pisisek... tiszta sárga a fenekük.^^ Ha mindennap takarítanám "megtisztulnának"?
2011. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Guts válasza:

Én már 1,5 éve rendszeresen nem tudom, hogy szereti-e de nem is lényeg mert sajnos elég büdi tud lenni főleg, hogy nem lehet naponta almozni őket így elkerülhetetlen, hogy a saját piszkukban aludjanak és átvegye ezt a kis bundájuk.


Dzsungáriai törpehörcsögöm van erről elmerem mondani hogy nem fog belepusztulni lehet hogy más fajta kevésbé bírja.


Arra figyelek hogy ne legyen sose huzatos a fürdő mindig be van zárva az ajtó és addig ki nem veszem a takaróból még meg nem száradt rendesen szerintem ha ezt mindenki figyelembe veszi és megcsinálja nem lehet probléma nem kell őket annyira óvni a természetben se cukorból vannak.



+Még egy nagyon kicsi habfürdőt is használok persze ritkán ami 7féle gyógynövényből van így természetes alapanyagú nem árthat neki elve ilyen kis rágcsálókon tesztelik legtöbbször az ilyen szereket.

2012. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Fürdetni lehet,nem lessz semmi baja,csak legyen meleg a víz és miután kiveszed azonnal töröld olyan szárazra amennyire csak tudod ... viszont az tény,hogy nagyon kevés hörcsög szereti a vizet,az enyém is utálta nem is kínoztam szegényt többet .. próbáld ki,aztán majd meglátod,hogy szereti-e vagy nem :)
2012. nov. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Hörcsögfüggő, az enyémet egyszer megfürdettem, onnantol minden fürdetésnél ő maga mászik be a vízbe (leér a lába ha 2 lábon van és langyos-melegvíz)
2018. júl. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!