Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy kell a hörcsögöt fürdetni?

Hogy kell a hörcsögöt fürdetni?

Figyelt kérdés
Úgy lehet,hogy mondjuk a mosdókagylóba engedek langyos vizet,és benne hagyom a hörit egy kis időre,hogy úszkáljon?:)
2010. júl. 16. 11:55
1 2 3
 1/30 d,jpt L ***** válasza:
67%

Igen, ha meg akarod ölni, akkor így jó lesz.


Minek neked állat ?!

2010. júl. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Fürdetni csak indokolt esetben!!! Mondjuk ha hasmenéses és meg akarod tisztítani vagy mondjuk belefeküdt valami koszba. Csak úgy ne fürdesd meg! Nem kutya! Nem élvezné a fürdetést. Sőt, lehet hogy sokkot kapna, utána meg harapós lenne meg kezelhetetlen. Ezzel sztem nem kísérletezz! Inkább simogasd. Azt valószínű jobban élvezi.:)
2010. júl. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon hülye vagy!A hörcsögöt NEM szabad megfürdetni!
2010. júl. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Igen a másodiknak van igaza!
2010. júl. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
ezt ő honnan tudná? szerintem normális válaszokat várt, nem bunkó dolgokat.nyílván első hörcsöge, és nem akarta úgy ahogy ő gondolja, mert félti, hanem inkább megkérdezi...
2010. júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
29%
mosogépbe be kimélő modban fél órát pörögjön :)
2010. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:

Hörcsögöt minek fürdetni?Azért mert sok marha ezt teszi neked még nem szabad! Egész nap a mosakodással tölti az idejét meg persze mi egy más...:D

Nekem is van hörcsögöm és nem szoktam fürdetni.

2010. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Igen,nem bunkó válaszokat vártam!Itt egy csomóan szokták kérdezni,hogy hogy fürdessék a hörijüket.NEM MEGÖLNI AKAROM,ennyi eszetek azért lehetne!Nagyon melege van,és nyilván nem 50 cm vízben szeretném fürdetni...
2010. júl. 16. 12:14
 9/30 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy tiszta állat,fürdetéssel hűsíteni szerettem volna...
2010. júl. 16. 12:14
 10/30 anonim ***** válasza:
A nyuszimat úgy szoktam hűsíteni, hogy fogok két fél literes üveget, megtöltöm vízzel, be a mélyhűtőbe (ne töltsd nagyon tele), majd utána be a nyuszi terráriumába. Ha melege van melléfekszik, de amúgy is elég jól nyomja neki a hűvöset :) Láthatóan jobb kedve van így mint simán a melegben.
2010. júl. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!