Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy hörcsög és...

Mennyibe kerül egy hörcsög és a szűkséges felszerelések (mókuskerék, ketrec, tál, itató. Stb. ) és a hörcsög egy hónapig eltartása?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy hörcsögöt magamnak, csak nem tudom, hogy elég lesz e rá a zsebpénzem.

2013. jan. 2. 14:50
 1/5 anonim válasza:

milyen hörcsög

ha törpe és 1 db akkor 1 hónap kb 500 ft

az eleén egy terráriumkb 2500 a kerik 500 alom csomag 400 1 cs kaja 700 itató 600 ház ha meg nem csinálsz neki 500

2013. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és a ketrec? vagy az olyan árban van mint a terrárium? meg az ilyen kis gömb amiben tudnak szaladgálni, csövek, ilyenek? :) házat tudok neki csinálni
2013. jan. 2. 15:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Van ez az oldal:

acanashop.hu


Ez egy webshop, minden szükséges dolgot meg tudsz itt venni a hörcsögödnek, szerintem nézd meg hogy mi mennyibe kerül. Ez azért jó, mert ebben a webshopban nagyobb a választék mint egy átlagos állatkereskedésben, olcsóbb is (legalábbis a pesti állatkereskedéseknél sokkal) és havonta egyszer ingyen szállítanak ha regisztrálsz (már másnapra ott a csomag nálad.)


Szerintem csak az indulóköltség drága (ketrec, kiegészítők hozzá). Utána nagyon olcsón meg lehet úszni havonta, mivel egy hörcsög azért elég pici, nem eszik sokat...

2013. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, mi netről rendeltünk höriketrecet, mindennel együtt, + szállítási költség, az nekünk úgy 8000 Ft volt mindennel együtt.(tegyük hozzá, hogy nem kínai ketrec, hanem olasz, és minden megvolt benne, amik egy hörinek kell) A hörcsög meg 1000 Ft volt. (dzsungi) A forgácsot apukám szerezte egy asztalostól, és mivel az az asztalosnak hulladék, és nem kell neki, ingyen volt. Egy nagy liszteszsáknyit kaptunk belőle. A kajája kb 500 Ft volt (vagy 1 kilós, vagy fél, már nem tudom).
2013. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2013. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!