Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszi ivartalanítás?

Nyuszi ivartalanítás?

Figyelt kérdés

holnap fogják műteni a nyuszimat ez ügyben.

Akinek van törpe nyuszkója és ivartalanították már, mit tud tanácsolni? Amikor hazahozom mire figyeljek? Mikor ehet? Éjjel is figyelni kell rá, esetleg legyek mellette ha kell éjjel is hogy ne bántsa a sebet? Hogyan tudok megfelelően gondoskodni róla aznap, mit tegyek és mit ne?? Simizni lehet a buksiját, vagy nem ajánlott? Ki mit tanácsol?


2013. jan. 7. 22:56
 1/8 A kérdező kommentje:
mondta a doki az elővizsgálaton, hogy a műtét előtt 3 órával már ne egyen... ez igy oké?? olvastam hogy ennie kell mert leáll a bélműködése... most akkor egyen vagy ne??
2013. jan. 7. 23:01
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyen, a mi dokink, meg direkt mondta, hogy egyen, ezek után kétség merül fel bennem az orvosotokkal kapcsolatban, mert a nyusz ugye nem tud hányni. A fejét lehet simizni, a hátát is óvatosan, ha szereti. Az én nyuszim egyáltalán nem csesztette a sebét, de azért kb.3 óráig figyeltem mit csinál. Remélem nem lesz semmi baj!
2013. jan. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A nyulak nem tudnak hányni. És műtét előtt etetni kell. Nincs egy elérhető nyulas doki?
2013. jan. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ETESD!!!!!!! Istenem, remélem, túléli ezt a kóklert a nyuszkód! :(
2013. jan. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

igazán nagyon köszönöm a gyökér, tahó, mocskolódó és "bíztató " válaszokat.

NEM VOLT KÓKLER, és nagyon is odafigyeltek rá, mellesleg már itthon van és semmi baja okostojások.

Igen, ez a GYK, ez kalap szar oldal, igazi rosszindulatú magyar "emberekkel" gratula

2013. jan. 8. 16:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen rosszindulatról beszélsz? Csak jó tanácsokat adtunk!
2013. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és szerintem semmi rosszat nem mondtam.
2013. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Örülök hogy jól van a nyuszi.

Itt nagyon szépen leírják, mit hogyan kell csinálni.

[link]

Ha felszívódó, belső varrattal dolgoznak, meg sejtragasztóval, és persze kapja a fájdalom csillapítót, meg az antibiotikumot, akkor szinte észre se veszi mi történt. Ha nincs ami irritálja, a sebet se fogja bántani...

Annyi a teendőd, hogy néha ellenőrzöd a sebet, meg beadod a gyógyszereit.

2013. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!