Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá szerintetek?

Hogy vegyem rá szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én nagyon szeretnék egy kisegeret, de meg sem merem kérdezni a szüleimtől, mert apa biztos, hogy nemet mondana... Utálja a rágcsálókat, régebben galambászott, és az egerek mindig szívesen falatoztak a magokból... Nem tudom, hogy mióta utálja a rágcsálókat, de gondolom jobban megutálta őket akkor, amikor ettek a magokból. Régebben volt hörcsögöm, 2, de azt is 1 nap hisztivel kaptam meg, mert már megunták, hogy folyton nyavalygok. De szerintem ez most nem lenne megoldás. Hely lenne nekik, ennivaló is, meleg is... Szerintetek, ha megfognék egy kisegeret az udvarról, és bevinném a házba, mit szólnának hozzá?? Előre is köszönöm!

2013. jan. 13. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehogy megfogj egy kisegeret, úristen:S Pár száz forintért tudsz venni olyat ami tiszta, nincs semmi baja, és nem döglik meg ha fogságban tartod. Szerintem vegyél egyet, és mond hogy kaptad, mert valamelyik ismerősöd nem tudja hova tenni, és ha bajuk van vele akkor tegyél úgy mint aki nagyon csodálkozik, hogy miért baj, hiszen hörcsögöd is volt.
2013. jan. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyébként mennyit eszik egy kisegér naponta? És tudnátok mondani esetleg helyet, ahol lehet szerezni? Mert házi egeret szeretnék inkább... Milyen színváltozatok léteznek?
2013. jan. 13. 13:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm, igazából, én sem akartam volna megfogni egyet sem... :)
2013. jan. 13. 13:29
 4/5 anonim válasza:

A hely az attól is függ, hogy hol laksz.Ha Pesten, tudok boltokat ajánlani.

Nekem most van egy hörcsögöm, az unakatesómnak, pedig egy egere. Az egér igazán nem eszik sokat; jóval kevesebbet, mint a hörcsög.

Várd meg, amíg szülinapod vagy névnapod lesz és mondd azt, hogy egy osztálytársadtól kaptad. Ha már megvan biztos nem fogják kidobni a kisegeret.

2013. jan. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, inkább nem hazudok a szüleimnek... Meg apa ha meglátná, fogadok, rosszul lenne. A patkánytól retteg, és akkor gondolom, az egértől is. Inkább lemondok róla, minthogy itt baja essen, esetleg nem tarthatom meg, át kell adnom valakinek, aki megöli(nem gondozza, vagy ilyesmi), stb... :S Azért köszönöm szépen!
2013. jan. 13. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!