Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » HOgy szoktassak össze két...

HOgy szoktassak össze két hörcsögöt?

Figyelt kérdés

Vettem egy höcsögöt tavaly nyáron és mmost szeretnék mégeggyet hogy legyenek kölykeik!

Segítseten és még légyszi írjatok olyan oldal címeket amilyeneken höris kellékek vannak!


2009. szept. 2. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Tedd őket egy terráriumba. Bocsi, de nem értek a hörcsögökhöz, de úgy szerettem volna válaszolni valakinek, de sajnos nem értek semmihez. Azért remélem, hogy a hörcsögeid nem fogják kinyírni egymást!
2009. szept. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

RIP Fifi!

Az én lány hörcsögöm, Mimi megette a fiú hörcsögömnek RIPFifi!-nek a fél arcát... vigyázz velük. Én értek a hörcsögökhöz.

2009. szept. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
úgy csináld, hogy érezzék egymás szagát, de még ne nagyon tudjanak érintkezni, hogy ne vesszenek össze. aztán lassacskán próbáld meg kis időkre hogy szaglásszák egymást mondjuk az ágyadon és nyújtsd ezt az időt, és ha nincs semmi baj, akkor sztem mehetnek egy helyre. amúgy a hörcsögök nem társas lények.
2009. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam hogy csinálok nekik egy iylen játszós teret aholismerkedhetnek és ha bántanákegymást akkor szétszedem őket! és igy addig ameddig megszokják egyást és akkor egy ketrecbe teszem őket!

meg van két hörcsög ketrecem házzal meg mindennel mert a nővérem is kapott csak neki ugy 1 hét után kinyiffant!!

2009. szept. 2. 20:35
 5/6 anonim válasza:

Nagyon sok múlik azon, hogy milyen fajta hörcsögökről is van szó. Az aranyhörcsögök például az esetek 90%-ában nem tűrik meg egymást, nagyon védik a területüket. Csak a pároztatás idejére tudod majd őket együtt hagyni, mert különben a nőstény hörcsög valószínűleg meg fogja támadni a hímet. Törpehörcsög témában annyira nem vagyok otthon, de hallottam már az ő esetükben is olyanról, hogy az anyahörcsög megtámadta a hímet, mert veszélyeztetve érezte a kicsinyeit. Az valóban jó ötlet, hogy először ne a ketrecbe dobd be őket egymás mellé, mert ha nem jön össze a dolog, csúnya vége lesz. Sok sikert a kölykökhöz, remélem van már helyük, hogy kinek is fogod őket adni, vagy éppen elég hely nálad, ha meg szeretnéd őket tartani ^^

Kellékek terén nem tudom, hogy vásárolni szeretnél-e, vagy csak ötleteket meríteni házi barkácsoláshoz. Ha inkább vásárolnál, ajánlom a vaterát, ( [link] ha az embernek szerencséje van, olcsón hozzájuthat egy-két igen aranyos és hasznos kis kellékhez ^^ Ha ötleteket merítenél, mindenképpen német honlapokat javaslok, nem egy nagyon kreatív oldalt láttam már :D ( [link]


Még egyszer sok sikert ^^

2009. szept. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani, mint az utolsó válaszoló. Nekem sok hörim volt régen, és tényleg csak párzási időszakban engedd őket össze, mert különben csúnya vége lesz:( Ha mégis összeengeded őket, akkor valszeg azonnal egymásnak esnek majd és komolyan megsérülhetnek. Ha pedig meg szeretnéd próbálni szétszedni őket...háááááát...azt nem ajánlom, vagy legalábbis én nem mertem, mert olyankor nagyon durvulnak és téged is megharaphatnak:S
2009. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!