Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tehetnék? Írjatok légyszi!

Mit tehetnék? Írjatok légyszi!

Figyelt kérdés
Az eggyik ismerősömnek van egy 3 éves törpenyuszija de nagyon rosszul bánik vele. Nyakig ül a használt alomban, trágyában, sosem teszi ki ugrálni és nagyon keveset ad neki enni. Már mondtam neki hogy nekem is van egy nyuszim és én gondját viselném ha nekem adná de azt mondta neki kell! Hogyan tudnám rávenni hogy gondozza a nyusziját vagy hogy esetleg nekem adja? Tudnátok javasolni valamit hogy ne szenvedjen ott szegény nyuszi? Légyszi segítsetek mert nagyon sajnálom szegény állatot!

2013. febr. 9. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van színes nyomtatód nyomtass egy levelet (Az állat egészégügy nevében)És rakj egy hivatalos címert és egy pecsétet a postaládájába .És felszólítják ....
2013. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mondd meg neki, hogy így csak árt a nyuszinak, és az ő életét teszi tönkre, vagy gondoskodik róla, vagy ha ezt nem veszi tudomásul, akkor elviszed. :)
2013. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi de nemrég beszéltem vele és megbeszéltük hogy segítek neki gondozni a nyuszit és mostantól rendesen ki fogja takarítani a nyúlólat. Bár beletelt egy kis időbe amíg erre jutottuk de a lényeg hogy megoldódott a dolog.
2013. febr. 9. 19:12
 4/6 anonim ***** válasza:
rendben, örülök neki :)a lényeg hogy most már lesz aki gondoskodik róla rendesen, és figyel rá.
2013. febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hivatalos ra úgy gondoltam =Te szerkezted
2013. febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gina3, ezt te most komolyan gondoltad???Hány éves vagy 7?
2013. febr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!