Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék még? Légyszi...

Mit tehetnék még? Légyszi sokan írjatok, mert már nincs semmi ötletem:/

Figyelt kérdés

Szőke vállig érő hajam van. Már nem is vasalom(6hónapja), 3hete vágattam belőle, minden hajmosásnál használok hajpakolást és hajvégápolót is. A hajamat fodrásszal festetem mindig, ammóniamentes festékkel és mindig csak a tövét. Szeretnék végre én is szép hosszú hajat. Mit tehetnék még, hogy egészséges és szép hosszú hajam legyen?


19/L


2011. febr. 27. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
A Revalidot sokan ajánlják.
2011. febr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ugyanaz a helyzet, mint veled. Csak én még mindig vasalom.. A Revalid tényleg segít, sokat nőtt tőle a hajam, de ugyanúgy töredezik... Én is kipróbáltam már amit csak lehet, hogy ne legyen száraz és töredezett a hajam, de nem használt semmi. A Revalidtól a teteje szépen fénylett és csillogott, de a hajvégek ugyanolyan szárazak. Én már beletörődtem, hogy nem lesz soha szép, hosszú hajam max talán ha visszafestetném. (Bár akkor is folyamatosan festeni kéne, mert a szőke ledobja a barnát.) Szóljon valaki, ha megtalálta a megoldást!!!


17/L

2011. febr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
az olivaolajos hajpakolás tényleg jó, keress rá ;)
2011. febr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ökonet Hair Nice sampon és balzsam. Esetleg hajkence, de az már drága buli.
2011. febr. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 just.me ***** válasza:
100%

A ricinus olaj nagyon ment egy időbe itt a fórumon, mindenki agyon dicsérte, próbáljátok ki ti is. :)

Amúgy mellékesen:

Nem egy fodrásznál megfordultam már, mert a hajvágási technikájuk nem tetszett. Viszont a festésre mindegyik azt mondta, hogy NEM LÉTEZIK ammóniamented hajfesték, ez olyan mintha azt mondanád, hogy iszol egy kupica pálinkát amiben nincs alkohol ... értelmetlen. :)

2011. febr. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Revalidtól nem lesz nagyobb étvágyam?:S Mert sokszor hallottam, hogy ezektől a vitaminoktól nőhet:S Ha szedem kb. mennyi idő után fog többet nőni a hajam és mennyivel?
2011. febr. 28. 15:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem fodrász mondta,h vagy szőke leszek és rövid marad a hajam vagy sötétebbre váltok és hosszú. (hátam közepéig ér most)

Revalid, Biovanne (kapszulákról jókat hallottam, a samponjaikról kevésbé) esetleg meg a dmbe vannak német termékek (vmi gesunde Haar), érdemes megnézni azt is.

2011. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem lesz nagyobb az étvágyad!:)

Viszont 1 kúrát végig kell csinálni. 60 v 100 szemes kiszerelésbe vannak.

2011. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem is megfordult már a fejemben, hogy barnára váltok de félek tőle eléggé:S De ki tudja lehet még meggondolom magam:) Köszönöm a válaszokat! Szerintem veszek majd Revalidot hátha segít:)
2011. febr. 28. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!