Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Irigy lenne a kisebbre?

Irigy lenne a kisebbre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 napja kaptam egy 5 hetes tengerimalacot, aki egész jól viseli az ittlétet. Egy kivételével. A nagyobb tegerim, aki már régóta itt van azt veszem észre, hogy mikor a kedvenceit kapja (széna és zöldség szára) "rámordul" a picire, mintha féltené a kaját. De ha almát adok neki, (ami nem a kedvence, szimplán csak szereti) akkor nem csinálja ezt. Nem tudom, lehet ebből probléma? Pedig még az sem állhat fent, hogy keveset kapnak, mert mindenből 2 vagy több darabot adok, hogy ne legyen min összeveszniük. A picit féltem kicsikét, nehogy valami komolyabb baja legyen. Aggódjak, vagy várjak még egy kicsit és nézzem, hátha alkalmazkodik-e? Kérlek segítsetek :( Köszi

2013. febr. 16. 11:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Mindkettő kislány, ezt elfelejtettem leírni.
2013. febr. 16. 11:44
 2/3 anonim ***** válasza:
ez természetes viselkedés. Később is megmarad,hogy a másiké finomabb és elvenni azt. Semmi baja nem lesz a kicsinek,gondolom nem harapja a másik. Kicsit elzavarja,vagy felékap,vagy lökdösi természetes,később is megmarad,de nem okoznak egymásban kárt.
2013. febr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaj de jó .. Huh, köszi a válaszod, ez megnyugtatott. Tényleg nem harapja meg, csak odakap egy picikét, vagy arrébb löki. :) Még egyszer köszi:)
2013. febr. 16. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!