Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Annyira félek hogy nem boldog...

Annyira félek hogy nem boldog a kiskutyám! Miért vagyok irigy?

Figyelt kérdés

1 hete kaptam egy kiskutyát, nagyon szeretem, és ezt ki is mutatom neki.

Vettem neki 600Ftért egy kis kosárt abban alszik van neki játéka és a szobámban alszik, ha kell az ágyon is lehet velem.Na de ma láttam egy lányt, az ő kutyájának ágyikója van, 4000ft-ért vette és nagyon irigy vagyok amiért ő megtudta adni a kiskutyájának, én meg sajnos nem.

Alig várom hogy összejöjjön a diákmeló és én is fogok neki venni.De miért érzem így?? Eddig soha nem volt problémám az irigységgel, most viszont az lettem =/


2011. máj. 21. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A kutya nem azt értékeli mennyiért vetted neki a fekhelyet. Lehet boldogabb egy olyan kutya aki egy poros szőnyegen alszik, de több szeretetet kap, mint amelyiknek gyémánt kövekkel díszített nyakörve van, de a gazdi nem törődik vele.
2011. máj. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutya nem attól lesz "boldog", ha csilivili ágyikóban alszik. Sokkal egészségesebb neki, ha nem emberként kezelik, hanem kutyaként. Ne kényeztesd el te is a tiédet. Az ilyen elkényeztetett ölebekből lesznek az agresszív, vicsorgó kis dögök. Ha jót akarsz neki, nem teszed ezt vele.
2011. máj. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy egy kutya nem attól lesz boldog, hogy milyen drága a fekhelye. Alhat akár egy karton dobozban is, ha közben sokat játszol vele, szeretgeted! Ő attól lesz boldog, hogy te foglalkozol vele, nem attól, hogy arany tányérból eteted.
2011. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el a kutyusodat ez nem zavarja! Jó neki az a kosár, mert neki az számít, h TE szertgesd meg minden :DDDD

Úh szerintem ne egy új ágyat vegyél neki, hanem játékokat és sétálj vele sokat, Neki ez ezerszer többet jelent!!!

2011. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Most volt a tvbe hogy hányan miket költenek havonta az állatukra, több százezer ft-ot. Akkor már ezt is felvehetnéd elvégre biztos puha selymes, aranyberakású házakat vesznek a kutyáiknak. Ne vett fel ezeket :)
2011. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A többieknek igazuk van. A kutya nem tudja mit miért veszel és nem azt értékeli hanem azt, hogy hogyan bánsz vele. Felesleges 4ezer forintért ágyat venni neki. Akkor inkább költsd normális eledelre, bánj vele kutyaként és meglátod sokkal kiegyensúlyozottabb és boldogabb kutya lesz belőle mint esetleg azé a lányé. Aki minden felesleges vackot meg vesz neki, de nem úgy bánik a kutyával, ahogy kéne. Persze normális, hogy költeni akarsz a kutyára, majd eljön ez is, de emiatt ne érezd rosszul magad! Lehetsz, Te sokkal különb gazdi is náluk hidd el a kutyusod a kosárnak is örül és biztos kényelmes neki.
2011. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat lehet hogy igazatok van :) mondjuk ők amúgy is gazdagok szóval jobban megtehetik nem úgy mint én de nem is baj mert a szeretet és a törődés annál nagyobb :P
2011. máj. 21. 18:39
 8/15 anonim válasza:
0%
haggyad már vegyél neki jó cuccokat én is ezt csinálom mert nekem telik rá nem úgy mint a többinek
2011. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél neki drágábbat. A kutya tényleg nem azt értékeli. Te lehet, hogy sokkal jobb gazdi vagy :) attól, hogy kevesebbet tudsz adni neki.
2011. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ne aggódj.. azért mert nem engedheted meg magadnak, hogy drágább ágyat vegyél a kutyádnak, még sokkal boldogabb lehet mint az a másik. Neki nem az számít, milyen drága és szép ágyban alszik, neki az a lényeg hogy Veled, a gazdájával legyen, törődj vele, szeresd, és foglalkozz vele. Érezze a szereteted, és akkor Ő lesz a legboldogabb
2011. máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!