Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mongol futóegérnek terrárium...

Mongol futóegérnek terrárium vagy ketrec?

Figyelt kérdés
És ha jó a ketrec akkor maximum mekkora lehet a rácstávolság, hogy ne tudjon kijönni?

2013. febr. 24. 00:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha pedig terrárium akkor 2-nek elég a 30 l-es?
2013. febr. 24. 01:22
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Mindenképpen akváriumot/terráriumot ajánlok. A rácsot azt rágná nagy valószínűséggel. Nekem is akváriumban van. 30liter az kettőnek kevés lesz, inkább olyan 50 liter körül gondolkodj, ha kettőt szeretnél. Meg ajánlok mellé egy ilyen műanyag futógömböt, nekem rengeteget van kint benne, amikor elfárad, megáll az egyik sarokban, hívom és odagurul hozzám, hogy rakjam vissza :)
2013. febr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Véleményem szerint állattartásnál, ha már egyszer állatot tartunk mindenképpen az állat érdekeit kell nézni. Esztétikai szempontból lehet, hogy szebb a terrárium, de erősen kétlem, hogy ez az egérkének is jó lenne. Nekem is van 2 futóegerm. Ketrecben tartom őket.
2014. ápr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!