Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen rágcsálót tartsak?

Milyen rágcsálót tartsak?

Figyelt kérdés
Van egy 65x40cm-es 30cm magas ketrec meg egy picit kisebb. Van egy 18l-es meg egy 12l-es terráriumom meg majd lesz egy 30l-es. Szeretnék valamilyen rágcsálót csak nagyon nem tudom milyet. Már van egy pár egerem és imádom őket de én szeretnék még állatot, nem tudnátok olyat mondani aminek megfelel a fent említett ketrecekből vagy terráriumból nagyságra? :)

2013. febr. 24. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Hörcsög? Nekem a törpehörcsögök 30 literes akváriumban vannak, jobbanmondva csak az egyik. Szerintem a hörcsög jó, mert a degunak, malacnak nagyobb hely kellene.
2013. febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk hörcsög mellett döntök akkor ezek közül ugye valamelyik megfelel aranyhörinek is? egyébként még azért várok ötleteket :)
2013. febr. 24. 11:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy például a ketrechez bővítést mennyiért és hol lehet kapni? Vagy lehet házilag is?
2013. febr. 24. 11:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Hörcsögöt inkább ketrecben tarts, mert az jobb neki. Jobban szellőzik és nagyobb benne a mozgástere. És a dzsungáriai törpehörcsögöt javaslom, mert annak pont megfelel egy ekkora ketrec(bár a rácsméretet nem írtad).
2013. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zakos ***** válasza:
Hát, a hörcsög meg az akvárium érdekes párosítás...:)
2013. márc. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!